Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miből gondolja valaki, azt,...

Miből gondolja valaki, azt, hogy ha valakinek autója van, annak automatikusan van pénze minden autós dologra?

Figyelt kérdés

Haverom találkozott egyik ismerősével, vagyis pontosabban nála voltam, és oda jött egyik régi haverja, és kocsival jött(de régen még nem azzal járt) és haverom, "na, kocsival, de fasza!" és össze volt törtve a kocsinak az oldala, de csak ennyi, teljesen műkdöőképes autó volt. És megkérdezte, hogy "jajj, mi történt?" erre mondta, hogy télen megcsúszott a kocsi, pontosabban nem tudott időben megállni, csúszott a jeges úton, és neki egy fának, és a kocsi oldala végig van törve.

És a haverom: "Mikor? Tavaly télen?" jaja, felelte a haverja valamikor December, Január körül.

És erre a haverom: "hát, de meg kell javítani!"

Mire mondta a haverja, hogy

"jó! Mikor hozod rá a pénzt?"

-Milyen pénz?

-Hát most mondtad, hogy meg kell javíttatni...

-Igen, meg kell!

-Na, mikorra hozod rá as lóvét?

-Mi? Én hozzak? De a te kocsid!

-De meg kell javíttatni! Mikorra hozod a pénzt?

-Hülye vagy? Nem hozok neked semmilyen pénzt!"


Itt megjegyzem, hogy haverom is törte össze anyja kocsiját, mert béna volt, aztán száguldozott, aztán lecsúszott az árokba, de ott egyből szervízbe adták, és megjavították 1 hónapon belül. És úgy gondolja haverom, ha nekik ez így ment, akkor másnak is.


Nem esett le neki... -.-'

És utána még nekem szidta a gyereket, hogy mekkora hülye, hogy vele akarta kifizettetni a saját kocsiját...


Most miből hiszi valaki, hogy ha van kocsija az embernek, akkor egyből van arrra is, hogy kár esetén egyből megjavíttassa?



2013. szept. 20. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
abból, hogy soha nem tapasztalta meg a pénztelenséget, mert nyilvánvalóan jómódúak a szülei.
2013. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én addig nem is veszek kocsit ameddig nem lesz olyan keresetem amiből meg tudnám javíttatni ha elromlik, nyilván nem teljes motorgenerálra gondoltam.

Annak semmi értelme hogy összekaparok egy kis pénzt autóra de 20-30 ezret is alig tudok költeni rá.


Azért illene már megcsináltatni ha több mint fél éve összetört. Egyébként sok ember van aki nem tud költeni az autójára annyit amennyit kellene.

2013. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!