Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg majdnem minden autós...

Tényleg majdnem minden autós karambolozott már életében?

Figyelt kérdés
Nemrég volt meg az elso karambolom, amiben bizony csúnyán hibás voltam. Eléggé bánt a dolog de a többiek azt mondták ne emésszem magam miatta, mert előbb-utóbb mindenkivel előfordul, majd máskor figyeljek jobban oda.
2013. aug. 24. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsen tányér zörgés nélkül. :)
2013. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12 éve vezetek, elég sokat. Még szerencsére nem okoztam koccanást sem, vétlen áldozat sem voltam. Viszont úgy gondolom a szabálysértési bírság több autóst érint, mint a balesetezés. Pl akár csak egy parkolási. Nos eddig ilyenben sem volt részem, de most aggódok kicsit. 60 as táblánál lakott területen kívül kb 70-75 körül mentem. 76- jön a 30 ezres csekk... Bár inkább ennyi 10 évente egyszer, mint egy karambol. Igaz bánt ez is, mert körültekintően, normálisan vezetek, de ez becsúszott lehet.
2013. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem fél évvel a jogsi megszerzése után volt karambolom, ráadásul mindkét fél hibázott akkor, én is.

Azóta eltelt 12 év, és semmi baleset, még csak necces helyzet sem. Teljesen megváltozott a vezetési stílusom.

2013. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, minimum koccanása a sofőrök 90%-ának van élete során.


8 év alatt nekem 3 is volt. Még friss jogsival télen lefagyott felüljárón bevágtak elénk, tükörjég volt, nem tudtam megállni. (kb. 5 km/h-val) Egy lökös bánta.

Piros lámpánál állva esőben egy postás nekem jött hátulról a körúton (itt ugye túl sok közöm nem volt a dologhoz). Meg télen szintén az út szélén parkolva egy őrült vén fószer lekacsázott az útról és nekemkoccant (0 kár).


Van ez így, ebből is tanul az ember.

2013. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát,szerintem se marcangold magad emiatt,
2013. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Una válasza:
30 évig kamionsofőr voltam. A napi etap 720km vezetős napokon amikor nincs rakodás vagy nem volt határon ácsorgás, ez ma már nem jellemző. Egy saját hibás balesetem volt, egy személyautó sárvédő bánta 79-ben, engem egy másik kamion rommá tört, gerinc, medence, végtagok, stb. Ezzel a múlttal azt mondom mindenkinek lehet rossz napja de ha magát képes uralni, azt az érzést mikor elszalad vele a ló, akkor jelentősen csökken a baleset esélye. Kezdetben kb. évente történt olyan ami kijózanított mert tudtam, hogy nem rajtam múlott, hogy nem lett baleset. Ahogy öregedtem egyre ritkábban. Uralkodj magadon amikor elragadna a hév és te is elérheted a 3 milliót baleset mentesen!
2013. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 ev alatt 4 kisseb karambol,2x az en hibam volt 2x nem... vedelmemre legyen mondva hogy szerbiaban elek s mindketszer Belgradban utkoztem sajat hibambol-de ott nem lehet normalissan hajtani mert ugy estig nem jutsz at a varos masik felere-eleg megnezni a belgradi autok allapotat-nem tulzok- minden 3.-ik meg van utve.
2013. aug. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 3 napja a vonóhoroggal véletlenül megnyomtam egy parkoló kocsi oldalát. Épp fordultam meg. Mikor matattam a kesztyű tartóban vmi elérhetőség után mögöttem dudáltak, hogy menjek már, ezért idegességemben elhajtottam. Azóta is bánt a dolog, rem. nem keletkezett túl nagy kár a másik kocsiban :(
2013. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as: még visszamehetsz. Add meg az elérhetőséged, egy autókarosszéria elem, festéssel lehet 100 ezres kár is könnyen.
2013. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, én nem karamboloztam, mert mikor szembe volt velem egy autó, félrerántottam a kormányt, és inkább repültem a legelőre 140 km/h-vel.
2013. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!