Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a világ legkockább (...

Marko polo kérdése:

Melyik a világ legkockább ( legcsúcsosabb ) kocsija?

Figyelt kérdés
Már unom hogy minden autó úgy néz ki mint valami keleti gyümölcs... És már hallottam valami ilyesfajta autóról de nem emlékszem rá ... Ja ! és nem szeretnék terepjárót meg ilyen benzin faló monstrumokat amik csak úgy eszik a benzint ... A Büdzsé amiben gondolkozom az úgy kb. 50-100 000 ft max 120 000 ft...

#autó #kocsi #A világ legkockább kocsija
2013. szept. 22. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

olyanra gondoltam aminek nincs így hátul üvege mint pl ez

[link]

2013. szept. 22. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből? A Samara is jó szögletes, de a 2105 se éppen gömbölyded. Ott vannak a Golfok, pl. a kettes.


De ennyi pénzért csodát ne várj...

2013. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor vedd meg a Daciát. Szerintem az 1310 különleges autó, szerintem kiemelkedett a keleti autók közül (vagy mi fogtunk ki nagyon jó darabot). Nagyon kényelmes volt, és ha volt nálad csavarhúzó meg benzin, a világvégére is elvisz. És szerintem nagyon szép autó volt a maga idejében.
2013. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

120 ezerért felejtsd el h normális autót kapsz. Az vagy ott fog állni, mert rossz és nem lesz pénzed megcsináltatni, vagy rákölthetsz egy csomót és azt veszed észre h félmilliónál jársz az anno 120 ezerért megvett kocsidnál. Ugyanis sajnos ennyiért kizárólag valami régi vacak tragacsot kapsz, ami műszakin csak akkor megy át, ha családtagod a vizsgabiztos, vagy annyi pénzzel fizeted le h többet ér mint az autó. a legkevesebb gondod lenne ilyen autónál, hogy zabálja a benzint. :(


Unod, hogy úgy néznek ki, mint egy keleti gyümölcs... Hát nem tudom, én nagyon tudnék örülni egy 9-10 milliós Toyota Avensis-nek :D :D

2013. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4 - azt ki kellett fogni: apámnak kettő volt, a sárga 1310 lépcsőshátú egy éves korában vedlette a festéket (újra kellett fújni az egészet), mindenhol nyomta ki az olajat és egyéb részei is rendetlenkedtek. Elcserélte egy piros 1310 kombira, ami hibátlan volt 4 éven át. Egyedül annyi gondja volt, hogy minden megálláskor 1 csepp olaj maradt alatta - de a szerelő állítólag azt mondta, hogy nem is érdemes vele foglalkozni, mert nem tudja garantálni, hogy szimmeringcsere után nem fog megint cseppenni... :)

De az ülései biztosan a legjobbak voltak a keleti oldalon.

2013. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
VW Jetta II.
2013. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lépcsőshátúba sztem a Wartburg 353 a legkockább.
2013. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat! A Daciát már néztem és nekem is tetszik már csak 1 kérdés, az sokat eszik?
2013. szept. 23. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokat, mint minden baromi régi autó.
2013. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!