Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapestiek, jövőhéten melyik...

Kazsemestor kérdése:

Budapestiek, jövőhéten melyik útvonalat válasszam, merre lesz a leggyorsabb?

Figyelt kérdés

Holnaptól csütörtökig minden reggel el kell jutnom a Vegyész utcából (11.ker) a Hun utcába (13.ker).Kb 7:20kor tudok elindulni és 9-re kell odaérjek.

1.Rákóczi híd,Hungária krt... útvonal

2.Budai rakpart,Margit-híd,Váci út,Lehel út

3.Pesti rakpart,Margit-híd,többi


Köszi



2013. szept. 22. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

én egy vidéki gumicsizmás szartaposó parasztfiú vagyok, ezért én a budai alsó rakparton mennék, aztán Árpád híd-Róbert Károly krt-Lehel u.


Bár én mindig a legkisebb ellenállás felé közlekedek, ezért menet közben néha változik az útvonal...

:)


Bocs, hogy vidékiként beleugattam! (Bár pár százezer km-t lenyomtam már Budapesten is)

:D

2013. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!


Semmi gond,minden tanács jöhet!

Viszont úgy hallottam,hogy az Árpád-hídra csak jó soká lehet feljönni a budai rakpartról,egész a hajógyári szigetnél...

Elvileg ilyen inteligens GPS-em van,remélem,reagál a forgalomra. :)

2013. szept. 22. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges: vagy elmész a Mozaik utcáig (ami baromság), vagy feljössz a Margit hídnál, és itt szoktam felmenni ha nem Óbuda-külsőn van dolgom.
2013. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Muszáj autóval menned?

A reggeli dugóban BKV-val kevesebb, mint 1 óra alatt ott vagy.

[link]


TEGNAP VOLT AZ AUTÓMENTES NAP, de meg lehet hosszabbítani.

2013. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Ma reggel sikerült 30 perc alatt letudnom a távot. :)

7:15kor start,7:45kor érkezés a célhoz.

Budafoki-Petőfi-híd-pesti rakpart-Dózsa Gy. út volt a menetirány.

Holnap jó lenne mondjuk fél9-re érkezni,szerintem kb 7:25kor indulok...

Azért autóval megyek,mert Szegedről jöttem fel 1 tanfolyamra egész hétre és céges autót raktak a seggem alá,hogy azzal szaladgáljak mindenfele,szóval akkor már nem tömegközlekedek,ha itt a gép...

2013. szept. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!