Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel üzemanyag szivattyú jó...

Kuti92 kérdése:

Opel üzemanyag szivattyú jó Daewoohoz is?

Figyelt kérdés
Maga a szivattyú passzol bele, működik is vele (bár kicsit hangos), csak azt szeretném tudni, hogy nem okoz a későbbiekben gondot, hogy nem kimondottan "daewoo szivattyú" van a kocsiban

2013. szept. 23. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolyabb technikai adatokat kéne megnézni, mert lehet hogy pl. kisebb a teljesítménye, ezáltal kevesebb olajat is pumpál, és lehet hogy ezért hangos az autód.
2013. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem maga az autó hangos, hanem a szivattyú. Amúgy hallottam innen onnan (szóval lehet nem igaz), hogy az Opel szivattyúi kevesebb nyomást produkálnak, mint a Daewoo-é...ha ez igaz, teljesítménycsökkenés mellett, lehetnek más gondok? Esetleg hamarabb megadja magát a szivattyú. Technikai adatokat nem tudok, a szivattyút bontóból vettem, és csak annyit tudok hogy Opelből van, de a típust már nem.
2013. szept. 23. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy kevesebbet pumpál. Teljesítménycsökkenés nem igazán várható, de nem fogja megköszönni a motor, az biztos. Hamarabb fognak kopni a súrlódó, mozgó, kenésigényes alkatrészek.
2013. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!