Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volvo-k miért nincsenek...

A Volvo-k miért nincsenek annyira elterjedve?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon kevés Volvot látok az utakon ( Pl a 2008-as S40, de ez csak egy példa. ) Miért? Audiból és BMW-ből is annyi van már mint a szemét, de a Volvo nagyon ritka..
2013. szept. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a BMW és az Audi jobban rágyúr a médiára, sokkal több reklámja van, és több a médiaesemény is.

Az egyszerű emberek megakadnak azon, hogy biztos a BMW, Audi Merci trió a legjobb, holott a Volvo is simán azon a szinten van, csak visszafogottabb. Ez egyébként a kocsijaikon is meglátszik, visszafogott eleganciát sugároznak (na jó a legújabbak már nem). Minőségre pedig semmivel se rosszabb, mint a három német.


Ja, és még valami: az ára. Újonnan drága, akárcsak a többi, használtan pedig nem keresik. Mivel alapból kevesebb van belőle, ezért nem is keresik annyira, gondolván, hogy alkatrész sincs annyira hozzá. Ha pedig valaki használtan akar minőségi kocsit venni, szintén leragad a németeknél.

2013. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felpontoztalak! :)
2013. szept. 23. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma BP-n elég sokat láttam a mai 2x5 km alatt. S40, S60, S80 is volt a palettán. De ha az ember nem figyeli, fel sem tűnik, hogy van jópár. Más városokban lehet, hogy kevesebb van.
2013. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

svédországban az autók 58%-a volvo:D

Oroszországban nemrég volt egy olyan év, ahol az előző évi eladásokhoz képest duplázott.

Világszinten évente kb 500 e autót ad el.

Csak észre kell őket venni, sokvan, egy vidéki faluban lakok, és van 3 volvo s40 04- utáni 3 s60 a ráncfelvarrot, 1 c30 egy 1 xc 60 és ezeket tudom fejből... kimegyek bicózni 3 óra alatt vagy 10-15 volvot is látok :d

egyre több van belőlük szerencsére <3

2014. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!