Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B125 vizsgámra készülök...

B125 vizsgámra készülök nemsokára, és 50-es robogómról gyorsan szeretnék átülni egy 125-ös,4T, váltós gépre. Milyen gépen érdemes ezt a félig ingázó utazástípust megtenni?

Figyelt kérdés

Másfél éve robogózom intenzíven a Bp.8n kerület-Óbuda-Érd háromszögben. Két modell között hezitálok, az egyik a Keeway Superlight 125 Limited Edition, a másik a Keeway RKV125.( Abba ne menjünk most bele hogy szar kínai vagy sem,az olvasott tesztek alapján, és azóta hogy bevásárolták maguknak az olasz technológiát hatalmasat fejlődtek)a kérdésem inkább arra irányul, hogy ilyen félig városi közlekedésre melyik stílusú gépet mondanátok. Maga a két modell, cruiser és naked bike, eléggé különböző stílus, ha vidéken laknék kisvárosban és közúton kéne sokat közlekednem biztos hogy a Superlightot vásárolnám kérdés nélkül. Teljesen lenyűgöznek a cruiserek. De mivel a nyolcadik kerületben lakom, és suliba pedig Óbuda határába járok, gyakorlatilag a teljes belvároson is át kell verekednem magam nap mint nap. A cruiser felé az vonz, hogy van hogy egy nap 2-3 órákat ülnék a nyeregben, és kényelmesen akarom eltölteni azt az időt, de fogalmam sincs, hogy egy olyan üléshelyzetű motor mennyit veszít az irányíthatóságából. A naked bike irányíthatósága talán könnyebb, de fogalmam sincs ki lehet-e bírni a nyergében annyi időt, mert sokan arra panaszkodnak speed meg enduro meg supermoto style-oknál hogy fél óra után sajog mindenük.


Valaki tapasztalat? Városba ingázás cruiserrel? Vagy nakeddel?



2013. szept. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor azok elég punci gyerekek...:)


Agyébként én kifejezetten utálom a Keeway-eket, de ettől függetlenül mindenképpen az RKV125-öt mondom, ugyanis a cruiserrel elég tré lesz a kocsik között menni. De inkább valami Supermoto félét néznék - ezek nem kényelmetlenek nem tudom kitől hallottad - főleg, mert magasan ülsz, és sokat látsz.


Egyébként miért 4T motort veszel?:)

(Ja, és még annyi, hogy a Yamaha YBR125-öt fontold meg, 3L alatt eszik, és nagyjából erre találták ki, mellesleg annyi van belőle mint homok, és soha nem megy tönkre szolid teljesítménye, fogyasztása miatt - még ha gyilkolod se. Persze szíved joga, ha Keeway-t szeretnél nyugodtan, csak vess rá egy pillantást, mert lehet jobban jársz.)

2013. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leginkább azért hajlanék a Keeway-re, mivel a 400ezerFt körüli újonnan való ár két év garanciával számomra nagyonsokat mond. Használt robogót már kétszer is vettem, mindkettővel orbitálisan sokat szívtam. Sajnos a Yamahánál az árak magukért beszélnek:/
2013. szept. 23. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen az új az a duplája ennek, és gondolom mostmár - független attól, hogy elpusztíthatatlan - nem fogsz használtat venni, hogy nehogy megszívd. Hát mindenesetre én az RKV-re voksolok.
2013. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 maci31 válasza:
Szia Hasonló cipőben járok pont keresgélés közben akadtam rád,érdekelne ha a super mellett döntöttél bevált e.Előre is köszi.
2014. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!