Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázha nekem 18 évesen tetszik...

Gázha nekem 18 évesen tetszik a fiat panda autó, és azt akarok és nem sportkocsit, mert az nemtetcik, és fiú is vagyok?

Figyelt kérdés
ráadásul sárgát akarok.
2013. szept. 24. 16:42
 1/10 dirtboy ***** válasza:

mondanám hogy nem gáz de igazából a fiatal társaid szemébe valószínű hogy gáz lesz,érettebb embereknél már nem.

a panda egy olyan semmilyen autó,rendes terepre nem vinném de utcára szintén nem választanám.

ha neked tettszik akkor nyugodtan vedd meg,ne foglalkozz másokkal de azért vétel előtt gondold meg ne hamarkodd el valamit tájékozódj hogy mire kell figyelni náluk.


azt egyébként honnét szedted hogy más sport kocsit akar?

mondjuk nagyot nem tévedsz mert akarni lehet hogy akarnak de venni már kevésbé vesznek.

2013. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
az a gáz, hogy nem tudsz helyesen írni
2013. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyből eszembe jutott egy vicc :

Fiam te b*zi vagy? Nem apa!!! Hercegnő! :D:D



am meg azt vegyél ami tetszik , ha neked egy sárga fiat panda kell akkor vegyél azt engem nem zavar

2013. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: a régi vagy az új tetszik? Nekem speciel a régebbi szebb, a kockasága miatt. :)


Már miért lenne gáz? Ne foglalkozz mások véleményével, ha ez tetszik, hát ezt vedd meg.


Amúgy a Panda nem egy rossz kiskocsi, én is elfogadnám mindennapos használatra.

2013. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az mit jelent, hogy fiú is vagy?
2013. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ha az az álmod, akkor azt vedd meg.
2013. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Napkiraly ***** válasza:
technikailag gáz autó, rozsdál. Amúgy a totalcaron Csikósnak is volt. A korodbeliek között menő nem leszel,de titkon irigyelni fognak. Egyébként nem gáz, autó az is, valakinek sárga pandát is vezetnie kell, nem járhat mindenki fekete bmwvel.
2013. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy normális ember, akinek nem egy maffiózóbéemvé vagy valami sufnituningos bontószökevény az álmai kocsija. Ízlésen amúgy sincs értelme vitatkozni, ráadásul a Panda még ésszerű választás is.
2013. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Napkirály !


Nagy tévedésben élsz , a Fiat Panda nem rozsdásodik . A kritkus helyeken cinkkel kezelték . 15 éves Pandám vagy , korrodálás pedig nincs sehol . A volt '85 - ös évjáratu Fiat Uno autóm , az rozsdásodott rendesen . Annyit még , hogy 14 éves autó és még nem volt meghibásodás sem .

2019. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!