Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Focus C-Max oldallégzsák...

Focus C-Max oldallégzsák esetén (4 légzsák trend) el van helyezve az "AIRBAG" felirat/műanyag címke az ulésen vagy rejtve van a légzsák a huzat alatt címke nélkül?

Figyelt kérdés

Most vettem egy 2004-es C-Maxot. 4 légzsákkal vettem, de mikor elmentem a bankba 1,5 óra kb. több kp-ért, és visszaértem, meleg volt a motor....

Ha van Airbag felirat az üléseken is, akkor át lettem vágva a palánkon keményen. Az ülés alatt van egy csati, aminek az ellendarabja át van kötve egy vezetékkel...

THX



2013. szept. 26. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Kiderítettem. Nincs simli. De annyi rossz tapasztalatom volt a kereskedőkkel, hogy kissé már már paranoiássá váltam. Van benne légzsák. Kis címke van belevarrva, kitapintható...


THX

2013. szept. 26. 18:52
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kis címke van belevarrva, kitapintható..."


Ezek szerint van plusz üléshuzat rajta? Mert akkor ne nagyon várd, hogy ki fog nyílni a lufi ha szükség lesz rá!

(Az én autómon ott virít az "Airbag" felirat az üléseken, a gyári huzaton.)


"mikor elmentem a bankba 1,5 óra kb. több kp-ért, és visszaértem, meleg volt a motor..."


Kell neki vagy 10 perc, hogy üzem meleg legyen, de sokáig tart amíg kihűl, nem csak a Ford, hanem a többi autó is.

2013. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!