Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy krosszmoto...

Szeretnék venni egy krosszmotort-? :D ( gondolok itt egy kawasaki kx80-ra)

Figyelt kérdés
Nincs nagy motoros múltam de alapokat még én is tudom... Előszőr 1-esbe 2esbe motoroznék vele.. szerintetek nagy törések lennének belőle? túl erős lenne? 14 éves vagyok.

2013. szept. 27. 14:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha még is erős lenne és megvenném, akkor mit tanácsoltok hogy kezdjem :D köszi
2013. szept. 27. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Te nagyon fel lehetsz spanolva arra a turmixgépmotoros biciklire. Tulajdonképpen csak tervezgetsz és azt akarod, hogy mindenki tudja. Ez pszichológia, mintsem autók-motorok. Semmi értelmes kérdést nem tettél fel. :D


De ha már egyszer kiírtad...

"Előszőr 1-esbe 2esbe motoroznék vele.."

Ez így van rendjén. Fordítva valahogyan nem sikerülne. :)


"szerintetek nagy törések lennének belőle?"

ha agyatlanul kimész egyből a pályára vele, akkor a fogadat is otthagyhatod.


"túl erős lenne?"

Valakinek erős. Valakinek pedig egy 500-as motor is édeskevés.

2013. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Figyelj én most komolyan gondolom .. nincs kedvem a veszekedéshez :D
2013. szept. 27. 15:23
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy meg kösz
2013. szept. 27. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Na figyelj.

Egy Kx80 van vagy 30 lóerő (lehet hogy tévedek, és kevesebb, de a lényeg, hogy simán le tud repiteni). Meg lehet tanulni ezen is motorozni, de például ha még nem tudsz váltani meg kuplungolni, és ezen elrontod, akkor a Kx-be nem annyi lesz az alkatrész, mint egy Simsonba.

Nekem 13 évesen volt Kx80-am, régi tipusból, de nem azon tanultam meg motorozni, de én úgy gondolom, azon is megtudtam volna tanulni, mert van önuralmam, nem húzok egyből csutkagázt. És ez a lényeg, ha neked is van önuralmad meg érzéked a technikához, simán belevághatsz.

2013. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ettől nem félek.. hanem a fentartása.. az nagy összeg ugye? :S
2013. szept. 27. 16:28
 7/7 anonim válasza:

Egy 2T alkatrészei mindig olcsóbb a 4T-knél. Jó ha nagyon le gyilkolod itt is lehet produkálni súlyos 100 ezreket!

De kétlem,hogy annyira padlóra vágnád,hogy az használhatatlan legyen. Maga a benzin és az olaj lesz a húzósabb,főleg 80CC-nél! Neked is írom,ahogy már jó pár embernek. Ha nincs olajpumpa rajta,akkor mindig megfelelő mennyiségben keverd! SOHA ne spórold ki! Megteheted,csak utána nem fontos vele menni. A másik meg,ne ilyen fos Garden 2T-ket rakj bele,megérdemli a minőséget!

2013. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!