Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok hasonló autókat?

Mondanátok hasonló autókat?

Figyelt kérdés
Buggy építését tervezem és olyan autó kéne ami kicsi és hátul van a motorja. Gondoltam kispolszkira, de más nem jut az eszembe. Lehet egyáltalán építeni belőle buggy-t? Olyan kéne amit könnyű beszerezni.

2013. szept. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
vw bogárhátú
2013. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyományosan a Bogarat használták, mert egyszerű leműteni a karosszériát az alvázról/padlólemezről és majdnem csak rá kell építeni.

A kispók már máshogy épült, ott nem egyszerű az átalakítás. Összességében minden önhordó karosszériás gépnél komolyabban bele kell nyúlni a szerkezetbe.

2013. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a bogarat ajánlom, az tipikus buggy építős kocsi, kismilliót csináltak már belőle. Sőt, készültek hozzá direkt buggy karosszéria elemek is, ami alá csak oda kellett tolni a lecsupaszított bogár alvázat motorostól, mindenestől.
2013. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, én is gondoltam a Bogárra, de azt nem tudtam, hogy készültek belőle buggy-k
2013. szept. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!