Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik dízel kombit ajánlanátok?

Melyik dízel kombit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Keret max 1.5M. Mindenféleképpen dízel kombi kell.

Astra h. focus 2005-, bora, Esetleg egy kategóriával feljebb vectra c, mondeo 2003-,passat, a4, 320d,mazda 6.

A lényeg a megbízhatóság, olcsó alkatrészek.


2013. szept. 29. 10:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
focus,mondeo,skoda octavia, én ezeket nézném meg.
2013. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tényleg kihagytam az octaviát.

2013. szept. 29. 11:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ezt attól tenném függővé, hogy mennyire számít a méret. Ha csak a pakolhatóság számít, de nem hordasz napi rendszerességgel 4-5 embert meg egy köbméter csomagot, akkor elég az Astra/Focus/Golf Variant stb... Ha gyakran kell a több hely, akkor Vectra/Mondeo/Passat...
2013. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Piacozok és vásározok is, úgyhogy kell a hely de ez inkább családi használatra kell, mert van nagy kocsim is.

Egy renault master meg egy peugeot partner.

Daewoo lanos helyett kellene, mert az sokszor kicsi.

2013. szept. 29. 17:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha én dízel kombit vennék, egy volvo V70-est vennék, de még a régi szögletesebb kasznival, 2,5 öthengeres turbódízel. 1 milláért már van kulturált állapotú, marhajól pakolható és tartós.
2013. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én az első generációs toyota avensist ajánlanám neked 2000-2003 közötti évjáratban 2.0 D-4D dízelmotorral, az egyik legmegbízhatóbb dízel motorok közé tartozik. Jó nagy utastere és csomagtartója van.Kb akkora mint egy passat és az alkatrészek is a körül mozognak hozzá mint egy passathoz.

Erről a kocsiról beszélek

[link]

[link]


és a fogyasztási és egyéb adatok erről az autóról.

[link]

2013. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket.

A V70es nekem személy szerint nem tetszik, és nem is szeretnék ekkora motort.

A Toyota az jó lenne de az alkatrész áraktól félek meg hogy lehet-e hozzá találni. Elsősorban a denso injectorokra meg a magasnyomású pumpára gondolok.

2013. szept. 30. 00:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Itt nézelődhetsz alkatrész árak után és össze is hasonlíthatod pl a kategóriájában lévő más típusú autók alkatrész áraival.De akár rendelhetsz is tőlük alkatrészeket.Az egyik legnagyobb autó-motor alkatrészeket forgalmazó cég magyarországon az unix.

tessék a webshop

[link]

2013. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

".Az egyik legnagyobb autó-motor alkatrészeket forgalmazó cég magyarországon az unix."


És majdnem hogy az egyik legdrágább is :D

2013. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És most miért kelet belém kötni már megint! Persze most is én kötegszem mi?

Tök mindegy én egy ismerősömtől beszerzői áron vagyis 40 százalékos kedvezménnyel tudom megvenni az alkatrészeket.De nem is ezért írtam hanem azért hogy a kérdező össze tudja hasonlítani x és y típus között az alkatrész árakat.Amúgy lehet hogy nem a legolcsóbb de azért nem is a legdrágább.Mellesleg legalább nem akarják minden áron GAGYI olcsó cucokkal kiszúrni az ember szemét.Nem beszélve arról hogy 1-2 nap alatt megvan a kívánt alkatrész.Tehát valami valamiért.

2013. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!