Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600. 000 Ft értékben milyen...

600. 000 Ft értékben milyen autót ajánlok, ami sportos, férfias? 20/F

Figyelt kérdés
3 évnyi vezetési tapasztalatom van, és most készülök megvenni első saját autómat, ebben szeretném kikérni a véleményeteket. (német, japán)
2013. szept. 29. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán egy opel vectra, vagy régebbi passat?
2013. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy nagyon jó állapotú E30, vagy egy németből behozott E36-os BMW minimum 320-as. Japán fronton nem tudok olyat ami ennyi pénzért jó lenne. civic vtec jó vétel lenne, de azt nem kapsz ennyiért normálisat.
2013. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jókat írtak előttem, bár én a BMW-t meggondolnám, és csak akkor vennék, ha a fenntartása nem okoz gondot. Ahhoz kicsit drágábbak az alkatrészek, de nem olyan sokkal.


Emellett ezeket ajánlanám: Mazda 626, Mitsubishi Carisma, Nissan Almera, Toyota Carina.

2013. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző jókat írt, de még hozzátenném: Honda Civic 1,6 vti. Az 160 paci :)
2013. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a Toyota carinát ajánlanám neked 1.6 benzines motorral ha lehet 100 Le rő felettieket nézegesd ha ere esne a választásod.De ha nem számít a fogyasztás akkor 2.0 benzines 126 vagy 133 lóerós motorral.Bár szerintem egy 1.6 117 Lóerős motorral szerelt változat is bőven elég legalább takarékosak fogyasztás szempontjából.

nagy kényelmes autók igaz egy kicsit talán családiasabb mint sportos de én szeretem a carinával autózni.


Tessék egy pár carina

[link]

[link]

2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Opel Astra F.
2013. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!