Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, többi lent?

Omgtfl99 kérdése:

Simson, többi lent?

Figyelt kérdés
miért van az hogy mikor hidegen melegen berugom, akk egy 2 másodpercet csak forog, azt utána kapja el. a gyertya őzbarna, szóval nem kap sokat-keveset. utánna korrekt a működése, csak még annyi, hogy alig van alapjárata, pedig szerelő állíotta be az alapjáratot, meg mindent rajta. lehet hogy ki kéne pucolni a krbit, mondjuk azt kb 1 hónapja csináltam, és csak betonon használom. :/ nem olyan nagy hibák ezek, csak szeretném ha tökéletes lenne az én kis szeretett motorom.

2013. szept. 29. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint mi történik? Rárúgsz és kell 2 másodperc mire stabilan működik? Ez mióta probléma?


Ha az alapjárat kevés, akkor azon egyetlen csavarral lehet állítani emlékeim szerint.


Ha egy szerelő beállította, akkor olyan aki nem ért hozzá inkább ne nyúljon bele, mert esélyes hogy csak rosszabb lesz. :)

2013. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mikor berugom, akkor 2-3, sőt 4 másodpercig csak fulladozik. alapjárat. 1 hete volt szerelőnél, és tök normálisan ment. azóta , kb 3 napja, nincs alapjárat, aaaaz alapjárati csavar pedig tökre be volt, van csavarva. eddig joo volt, nemtom most mérnem joo. amugy meg említettem hogy ezek nem nagy bajok, csak szeretném ha tökéletes lenne.
2013. szept. 29. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy Simson sosem lesz tökéletes :)

Cserébe egy Simsonnál sosincs olyan, hogy nem javítható meg.

2013. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!