Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 600as streetfighter...

Van egy 600as streetfighter motorom, de nincs rá jogsim, majdnem elkaptak a rendőrök, mit csináljak? (lejjebb)

Figyelt kérdés
19éves vagyok, már 2éve megvan motor, de eddig semmi baj nem volt, rendszeresen motoroztam vele a városba, erre most le villogtak a rendőrök, de én nem álltam meg nekik, hanem 200al végig mentem a városon, esélyük sem volt utolérni.. hirtelen döntés volt, ha elkaptak volna valószinuleg elvették volna a B-s jogsim... nem volt más választásom. Szerintetek mit tudok most csinálni? Már nem mehetek ki vele a városba.. esetleg ha átfesteném vagy valami? vagy eladjam? nagyon szeretem ezt a motort:) de mire meglesz nagy motorra a jogsim az még nagyon sok idő:\ Ti mit csináltatok volna a helyembe?

2013. szept. 30. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó nagy marha voltál....


Elöször is örülj hogy nem nyirtad ki magad vagy másokat.Másodszor tedd el azt a motort és tedd le a kategóriádnak megfelelö jogsit.


Én helyedben vállaltam volna következményeket.Engem is kaptak el robogóval mert bnömmel mentünk és ügye csak egyedül mehettem volna vele.10k bünti volt azt jóvan

2013. szept. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy tíz kérdezőből kilenc a rendőrök miatt aggódik, s nem azért, hogyan lehetne jól közlekedni. Megúsztad eddig. De ha ilyen a hozzáállásod, akkor nem neked való a vezetés.
2013. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de bátor ember vagy!amúgy én nekem megvan az a2-es jogsi így én 20 és fél évesen indulhatok korlátlanból de inkább kivárom mint hogy ez legyen mint ami veled történt.Már csak félév és meglesz XD.Ja én eladnám a motort mert most már tuti hogy figyelni fogják az utakat miattad.
2013. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne csodálkozz ha hamarosan kopogtatnak.Szerintem nyomoznak utánad már,mivel kivontad magad az intézkedés alól.Lehet megnézik a térfigyelők képeit esetleg közeli benzinkútét
2013. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd, ha az elkövetkezendő öt évből van kedved kábé másfelet végigücsörögni egy jól légkondícionált szobácskában másodmagaddal, akkor nyugodtan használd csak a motort a továbbiakban is. Közben meg örülj neki, hogy pont nem lépett/fordult ki eléd senki és semmi, és még életben vagy. Pont ezért nem is mentek utánad, mert nem akartak belehajszolni egy ilyen balesetbe, nem azért mert nem értek volna utol. Ennél azért nekik is több eszük van. Ők lehet hogy nem értek volna utol, de nekik nem is kell. Tudod, ez már a 21. század, a telekommunikáció százada. Lehet akármilyen jó motorod, a rádiójeleket sosem fogod tudni lehagyni. Egy helikopter elől pedig már elég nehéz meglógni.
2013. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tuti utánad fognak kérdezősködni, mert elég feltűnő jelenség lehetsz, úgy meg aztán nem sokból tart!

Egész jó a priuszod! :

- Okirat hamisítás és biztosítási csalás

- Az említett gyorshajtás

- Az intézkedő rendőrökkel való ellenkezés.

Nem vagyok jártas annyira a törvényekben, tehát a meghatározásokat nem a BTK által megfogalmazva írtam le!

Maradjunk annyiban, hogy szerintem Neked mostmár még messzebb van a korlátlan jogsi, de még a B kategória is!

2013. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha volt nálad mobil akkor retteghetsz is,mivel elég csak rákérdezniük hogy milyen telefonszám volt az ami nagyon gyorsan jelentkezett át celláról cellára.Máris van egy pontos nevük és cimük...
2013. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ne nevettesetek már...:D Egy kisvárosrol beszélünk 8000lakossal, és egy faluba jöttem át.. milyen helikopter, milyen radar? uramisten..EZ NEM AMERIKA, túl sok james bond filmet néztek srácok !;)
2013. szept. 30. 18:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elkapnak, akkor is ezt fogod hajtogatni? :) Sokat nem fogsz vele érni...
2013. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

James Bond az nem amerikai, hanem Britt!

A mobil tornyok lefedettsége pedig túlságosan is pontos, lehetsz te az istenhátamögött is, egyszerű háromszögeléssel meghatározható a mozgásod, illetve az is, hogy hol álltál végül meg!

2013. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!