Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Négyévszakos gumik?

Négyévszakos gumik?

Figyelt kérdés

Van egy '95-ös 1.3-mas Coltom, és erre szeretnék hamarosan egy szett négyévszakos abroncsot vásárolni.


Szerintetek jó ötlet?

Használtatok már ilyet?

Sok hátránya van egy külön téli/nyári garnitúrával szemben?


2013. szept. 30. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A 4évszakos igazából egyik évszakban se jó. Vehetsz ilyet,de télen nem ér sokat.
2013. szept. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

É annak a felállásnak vagyok a híve, hogy nyáron -Alu felni nyárigumival szerelve, télen pedig az eredeti lemez felni, téligumival.

Egyszer kell megvenni de akkor hosszú időn át megbízhatóak maradnak. Én leszoktam fújni levétel után, gumi ápoló szilikonnal és úgy teszem el.

2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jársz sokat az autóval akkor vegyél rá csak téliket.
2013. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Én az 52 lóerős, a városhatár táblát még sosem látott Clio-n használok négyévszakosat. Még az idén tavasszal leszakadt havakban sem volt gondom velük, igaz nem is akar elpusztítani a nagy erő.
2013. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van 4 évszakos gumi, de jövőre el akarom adni. Télit már vettem, nyárit is fogok, mert egyszerűen orbitálisan hangos a 4 évszakos. A téli gumim sokkal halkabb. És ahogy írják, se télen, se nyáron nem ideális.
2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már vezettem négy évszakossal téli ítéletidőben (nem saját kocsimat), és nem ajánlom senkinek. Ne ezen spórolj!
2013. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
a 4 évszakos gumi olyan mint a franciakulcs... mindenre lehet használni, de igazából semmire nem jó
2013. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!