Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 éves Opel corsa B kb....

13 éves Opel corsa B kb. mennyit érhet a lenti paraméterekkel?

Figyelt kérdés

Belülről nagyon szép állapotban van, kívül az első ajtón és a motorháztetőn 1-1 2-3 centis rozsdásodás található.


Új téli-és nyárigumik (idei), új váltó, új fékbetétek-és tárcsák, új gyertyák. Sima 1-es motorral. Benzin, kb. 5-6 liter között eszik.


Német, rendszeresen szervizelt, ellenőriztetett, papírokkal. Itt kint még 1.5 évig érvényes műszakija van (nem tudom ezt át lehet-e vetetni otthon vagy új kell, de mindenképp átmenne rajta).


Azt is beleszámolva, hogy a kintről behozott adókra drágább az adó (mennyi pontosan?), kb. mennyi a reális ára?


Itt kint sajnos már az eladhatatlan kategória.


2013. szept. 30. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe véve a hasonló kocsik árát a hasznaltauto.hu-n, olyan 350 ezret érhet, de regisztrációs adóval együtt.
2013. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudná mondani most pontosan mennyi is a regisztrációs adó külföldi autóra? Ha jól tudom nem régiben volt változás, már nem nagyon tudom követni.
2013. szept. 30. 15:51
 3/9 Dörmögő ***** válasza:

[link]

Egy bizonyos érték alatt nem éri meg behozni az autót, mert a regisztrációs adó túl nagy százaléka lesz az autóra költött pénznek.

2013. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a környezetvédelmi besorolásról fogalmam sincs. Milyen lehet? Egyáltalán hol tudom ezt megnézni?
2013. szept. 30. 19:32
 5/9 Dörmögő ***** válasza:

Kis szorgalmi feladat. Keress a hasznaltauto.hu-n, vagy bármely oldalon egy képet ahol látszik hogy a rendszámon a hatszögletű jelzés milyen színű ennél a típusnál. Utána vesd össze ezzel a weboldallal.

[link]

2013. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kék van rajtuk ha jól látom. De arra azt írja 4-8. Honnan tudom pont melyik?
2013. szept. 30. 20:15
 7/9 A kérdező kommentje:
6-8-asra 33.000 ft-ot, 4-esre 44.000 ft-ot ad ki... ez reális, mert én alacsonynak találom a rémhírekhez képest?:)
2013. szept. 30. 20:17
 8/9 Dörmögő ***** válasza:
Ne azt nézd hogy a rémhírekhez képest reális-e. Annyi amennyit kidob a kalkulátor.
2013. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Akkor az egyáltalán nem sok, még bőven lenne rajta nyereségem. Itt maximum 100-at adnának érte, ha egyátalán elvinnék (nem valószínű), otthon ha már 200-ért elmegy, akkor is nyertem rajta.
2013. okt. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!