Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyméretű veterán autóból...

Nagyméretű veterán autóból melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Ha megengedhetnél magadnak egy felújított szép veterán autót, akkor melyiket választanád?

- V8-as USA (pl. Cadillac)?

- V6-os USA (pl. Cadillac)?

- 6 hengeres nyugati (pl. Opel Rekord)?

- Nagy szovjet (pl. Csajka)?

- esetleg valami mást?


És miért pont azt választanád?



2013. szept. 29. 15:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha amerikai, akkor csak V8, nem röhögtetném ki magamat pl. egy sor 6-os Mustanggal... :)


Opel Rekord B-n gondolkodtam: van itt helyben egy udvaron, a néni odaadná majdnem ingyen (nekem, másnak valószínűleg nem), de sajnos ezer éve a gazban áll, rajta a 2 betű - 4 szám rendszámtáblával, nekem meg nincs annyi időm és pénzem, hogy székletből építsek várat mostanában.

Egyébként nem nagy, mert 1700S a forgalmi szerint, tehát csak 4 henger...

2013. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

3 régi nagy vágyam van kocsikkal kapcsolatban:

1. egy 7. vagy 8 generációs Cadillac Eldorado

2. egy Opel Manta, mindegy milyen motorral.

3. egy jó kis Lada birtoklása, lehetőleg totál felújítva. Az most mindegy, hogy egy 2103-as, 2106-os vagy egy kocka, mondjuk 2105-s vagy 2107-es. Hiába, én ezekkel nőttem fel. :)


Ez utóbbi Mo.-on nagyon könnyen kivitelezhető lenne, szívesen neki is állnék, még pénz se kéne olyan sok hozzá. Ami visszatart, hogy mindenképp kellene mellé egy plusz kocsi, ami napi szinten való járásra alkalmas.

2013. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hunbula ***** válasza:
80%
V8 USA. Mert a nagyból is a legnagyobbat. Olyat, hogy a Prius egzisztenciális válságba kerüljön, ha mellette parkol az én autóm. Olyat, amiben nemcsak az ásó, de a hulla meg a kereszt is elfér. Éjfekete legyen, gyönyörű és hatalmas. ...Azért, mert tipikus mazochista vagyok, aki mindig azt akarja, ami elérhetetlennek tűnik.
2013. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

V8 USA, abból is legmenőbb és főleg a legerősebb és leggyorsabb kocsikat, pl. Dodge Charger, Plymouth Road Runner, Shelby GT 500 stb.

Viszont a nyugatiak is gyártottak hirhedt V8-motoros kocsikat pl. Mercedes 450 SEL 6,9 - úgyhogy abból is vannak szuper verdák!

2013. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
1956 chevrolet impalát vennék.
2013. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 hunbula ***** válasza:
100%
#5 Ha már ez így feljött, akkor nekem szinténzenész, csak '67 V8 327. (Neeem bírtam kii. :) )
2013. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Marutit ^^
2013. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Charger V8

Mercedes 300SL

Mercedes Adenauer

[link]


És egy Bogár!

2013. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, egyedi véleményt kérdezett a kérdező, miért kell lepontozni? Azért, mert minden emberrel, akivel személyes kapcsolatba kerülök normális próbálok lenni - ezért ha szóba kerül a veterános téma, akkor elmondják melyik rokonuknál/ismerősüknél mi van?


Ha ez, akkor hadd tegyem hozzá: tudom hol van MZ ETS250 Eskort, több Csepel 250, export Pannoniák és egyebek. És ez nem nyilvános infó, nem adom ki senkinek, mert ezeket a személyes kapcsolataim révén tudtam meg, a nagyrészükhöz hozzá is juthatnék némi pénzért cserébe, de nem vásárolok össze mindent, hogy a többi veteránosnak is maradjon motor.

Akinek ez nem tetszik, az pukkadjon meg és essen egy 40 kilós T5-ös blokk a lábfejére.

2013. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Tényleg, a K ügynököt én sem tom miért pontoztátok le. Hibátlanul válaszolt a kérdésre: leírta, milyet szeretne és miért. Akinek ez nem terszik, annak kapja be a 8-as húsdaráló :-)


Jó válaszok jöttek, USA autók a favoritok, úgy látom.

De olasz autót még senki nem említett. Egy jó kis Lamborghini Countach senkinek se kéne? :-D bár az annyira nem nagy... De a bogár se... Meg a Maruti XD

2013. szept. 30. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!