Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna rádió kód....

Renault Laguna rádió kód. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Túl sokat próbálkozott az illető hölgy a kód beirkálásával, megvan a kis program, ami generálja a kódot, de félek, hogy már nem lehet beírni...valakinek ötlet, hogy lehet mégis beírni?

Köszi.



2013. okt. 1. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt és van is pár Renault-om. A gyári rádió annál hosszabb időre tilt le, minél többször rontod el a kódot: először csak 15 percre, aztán ez hatványozódik, és nem érdekli, hogy ha leveszed az akku sarut! Majd megy vele, aztán egyszer csak megjelenik a CODE felirat, akkor megint lesz egy próbálkozása. A feleségem Scenic-e a második rossz kód után csak másnap tért magához!

:D


A kód generáló progi pedig úgy gondolom, nincs a helyzet magaslatán!


A gyári Blaupunkt van még benne? Egyáltalán melyik Laguna, az I-es?

2013. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja, az I-es Laguna, odáig még el se jutottunk hogy kiszedjük a magnót, de ahogy nézegettem külföldi fórumokat, jó kódokat ad meg az a program, nekem is azokat adta meg.

Blaupunkt magnó van benne.


Másik helyen már írták, több helyen kérdeztem, hogy bekapcsolva kell hagyni, és egyszercsak engedni fogja megint. Ahogy írtad.

Csak a hölgy ragaszkodik hozzá, mondtam neki vegyen egy másik rádiót, ami lejátszik pl MP3-at, de ahhoz meg beépítő keret kéne, ha jól láttam.

2013. okt. 1. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

"ahogy nézegettem külföldi fórumokat, jó kódokat ad meg az a program, nekem is azokat adta meg."


Nem tudhatod, hogy jó kódokat ad-e meg, mert minden rádiónak egyéni kódja van, amit a gyár az alvázszám alapján meg tud adni (ha még gyári cucc van benne), de az többe kerül mint egy új rádió!


Laguna I.-hez nem kell keret, sima 1DIN-es rádió van benne, azért is tudták a Blau-t beletenni a franciák. A Megane-ban és a Scenic-ben már a trükkös előlapú Philips-ek vannak, ahhoz kell egy keret is...

2013. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Nem tudhatod, hogy jó kódokat ad-e meg, mert minden rádiónak egyéni kódja van, amit a gyár az alvázszám alapján meg tud adni (ha még gyári cucc van benne), de az többe kerül mint egy új rádió! "


Utána írták a fórumban, hogy thanks, it works...:-)

2013. okt. 1. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:

"odáig még el se jutottunk hogy kiszedjük a magnót"


Akkor honnét fogjátok megtudni a címkén szereplő számot ami alapján a progi kiszámolja a kódot?


Na hajrá és türelem.

2013. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván, addig felesleges volt kiszedni a magnót, amíg nem kéri be a kódot. :-)

Hihi.

2013. okt. 2. 07:38
 7/9 anonim válasza:
Nekem olyan problémám lenne, hogy az én rádiómon (Renault - Delphi Electronics and Safety) nincs megadva security kód, csak két sorozatszám (egy a tetején meg egy az oldalán). Ebben az esetben mi alapján tudom visszafejteni a kódot? Köszi előre is!
2015. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Próbáld a 3816 ot
márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
3618 is lehet még
márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!