Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW a legjobb az audi-jaguar...

BMW a legjobb az audi-jaguar árkateróiában, nem? Efelett már csak a porsche áll, de az sokkal drágább nem?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Infiniti és Lexus ftw!


Le az ÁLprecíz túlárazott német tragacsokkal!

2013. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy tisztában a márkákkal, hogy melyik milyen pozicióban van.


Audi-BMW-Mercedes és legyen ide a Jaguar is (meg mások) kb. egy kategória.

A Porsche pedig valóban feljebb van ezektől, DE létezik más luxus márka is: Maserati, Bentley, és még 100 másik. Ezek természetesen drágábbak.

2013. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 T5- ***** válasza:
51%

#1:

Te ültél már ilyen "túlárazott német tragacsban"? Kíváncsi lennék milyen autóból beszélsz? Nem mintha magamra vettem volna, én a német prémium szegmensből ültem már párban most is az van, és ezt a minőségérzetet más autóban még nem tapasztaltam. És a technika sem rossz alattuk. Egy Infinity-t meg Jaguárt ne hasonlítsunk már a német prémium hármashoz. Japán viszonylatban talán egyedül a Lexus veheti fel a kesztyűt, de ott is van egy-két átgondolatlan kiforratlan részlet, bár kétség kívül remek autók.



Porsche-t ne keverjük ide, az más kategória. Ez, hogy a BMW a legjobb ez szerintem nem helytálló. Én nem tudnék Audi-BMW-Mercedes közt rangsort felállítani, mindegyik más célközönséget szolgál ki, és azt nagyon jól teszi. Kinek mi. A BMW a sportos a Merci az otthonos-kényelmes, az Audi meg a techno.

2013. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Ültem :D

A németek sterilek, olyan mintha egy bunkerben ülnék.


Ültél már Lexusban vagy Infinitiben?

Lehet érezni az utat, lehet hallani a hangokat kívülről, és nem érzed annyira a súlyát az autónak. És ami a legjobb: Japán technika van benne és megbízhatóság.


Bmw-k közelítenek legjobban ehhez az élményhez, de azok sorba mennek tönkre (nem kell a duma, rengeteg ilyet hallani), Audi se megbízhatóság királya, Merci viszont jó ebben motorilag (nem A osztály meg B), Jaguar az meg nem ez a kategória.


A mai német autók már nem a régi német autók. Azok még jók voltak, ezek meg hullanak szét, meg túl vannak árazva.

2013. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 T5- ***** válasza:
54%

A luxushoz hozzátartozik a csendes, kényelmes utastér a nagy erőtartalék, a vibrációmentesség, az átgondoltság, hogy miden kézreessen és logikus (ha úgy tetszik magától értetődő) legyen körülötted. Az Audi messze a legjobb motorokat gyártja a három közül, utána Merci majd BMW. Olyan használat mellett amit sok BMW kap, nem csoda, hogy elfárad, de legalább javítható és van hozzá alkatrész nem úgy mint a japánhoz. A japán technika sem elpusztíthatatlan, az, hogy nem szervizeljük az autót, nem jelenti azt, hogy jó is...

Ha meg olyan autót akarok, amiben érzem az utat, meg hallom a környezetet, akkor építek egy kicsövezett, kikeményített erős autót...vagy veszek egy Corsa-t....

De még mindig érdekelne milyen autód van...

2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem egy m3 bömbölőm van...

egy életre megutáltam ezt a márkát.

szervizigényes , drága, de arra jó amire...felvágni.

hihetetlenül impozáns autó, megnézi mindenki, villogni nagyon lehet vele, egónövelésre tökéletes.

ha még egyszer vennék autót, akkor inkább S merci, azok valóban nagyon jól össze vannak rakva.

2013. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végre valaki arra használta amire való a náci fos:

[link]

2013. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gáz kicsit ez a bmw buzulás már. Nem a bmw a legjobb ebben a kategóriában, hanem a Mercedes. Sőt, az még a Porsche-val is versenyezhet. Ami ténylegesen jobb kategória mint a Mercik, az a Ferrari, Bentley, Rolls-Royce....
2013. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülnél, ha lenne egy ilyen "náci fosod". Nem kell buzulni vele, de rühellem az ilyen embereket, mint az előbbi igen értelmes válaszoló.
2013. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!