Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan LEAF összes fenntartási...

Nissan LEAF összes fenntartási költsége mennyi?

Figyelt kérdés

Az autó 8,8M Ft nagyon drága, de aki megvesz egy ilyen autót, annak milyen egyéb költségei vannak(tételesen)?

A töltésért fizetni kell? Vagy ingyenesek a meglévő energiakutak?



2013. okt. 3. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát perrsze hogy ingyenesek! Én a villanysparherdemet szoktam heti kétszer levinni, ingyé töltenek bele két vödör áramot...


Szerinted mi az, amit ma ingyen adnak? Lassan már a levegőért is fizetni kell... Szerintem inkább táncórát vegyél mint elektromos autót, ennyi műszaki zsenialitással a tarisznyádban.

2013. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem ilyen autóra, ez egy egyszerű elméleti kérdés volt. De látom téged sem az eszedért szeretnek.
2013. okt. 3. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Te kérdezel hülyeséget, aztán még Te írod ezt nekem? :) Más szemében a szálkát... Pedig az a gerenda akkora, hogy jobb helyeken hidakat építenének belőle ;)
2013. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked mindenbe bele kell szólni, igaz? Amihez nem értesz abba is.


A kérdés lényege.

Sok helyen ingyen lehet tölteni az e-autót, de mindenhol?

Milyen egyéb költsége van egy ilyen autónak? Biztosítás stb. valamint van-e rá valamilyen állami kedvezmény, miután nem direktben szennyezi a környezetet, maximum az előállított elektromos energia miatt közvetetten.



Esetleg Einstein ehhez is hozzá tudnál szólni? Vagy láttál már autót ezért beleszólsz, beleokoskodsz.


Nem az a baj, hogy ostoba vagy, sem az hogy nem értesz semmihez, hanem hogy nem vagy képest ezt felfogni, megérteni és elfogadni magadban.



Miért nem gondolkodsz el magadon, hogy vajon miért itt, ezen az IQ 30-aknak fenntartott oldalon okoskodsz.


Te így nyersz magabiztosságot, hogy az óvodásoknak okoskodsz?


Gondolkozz el magadon, kérlek szépen.

2013. okt. 3. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Elgondolkodtam. Elég fura, hogy IQ30-as szintű emberkéktől kérsz felvilágosítást a kérdésedet illetően, azért ez sokmindent feltételez a Te szellemi kapacitásodról is ;)

Másrészt ahhoz képest, hogy nem értek semmihez, egész jól ebeszélgetsz itt velem :) Annak ellenére, hogy mivel én nem értek semmihez, valószínűleg még 30-as IQ-m sincs, mint a nagyátlagnak... ;) (Hidd el, ha lenne, adnék belőle neked egyet, hogy legalább azt tudd mi az és hogy néz ki.)


Ettől függetlenül, még mindig ott tartunk, hogy a világ legnagyobb dőresége azt feltételezni, hogy bármi is ingyen van. Leginkább az energia.


De hogy szó ne érje a ház elejét, utánanéztem neked a zinternetten (mert olyan irgalmatlan bonyolult dolog volt beírni a keresőbe az "elektromos tankolás" kifejezést, hogy úgy látszik, neked ez már meghaladja a képességeidet), és azt találtam, hogy a biztosítás és a gépjárműadó is kedvezményes az E-járművekre. Ingyenes tankolás pedig 2011 végéig volt lehetséges (amíg többet hozott a reklám mint amennyibe került az eltankolt áram). Semmi sincs ingyen... De aki még ezzel sincs tisztában a mai világban, annak kár bármit is magyarázni szerintem.

2013. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na látod, megy ez neked tahókám. Ezzel kellett volna indítanod, válaszolni a kérdésre és nem ideköpködni.


Na most takarodj tovább trollkodni a következő random topikba, fszklp.

2013. okt. 4. 01:48
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Te gyárilag vagy ekkora tirpák, vagy gyökérképző tanfolyamra jársz?
2013. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem a felháborodásodat. Feltettem egy kérdést, majd idejöttél jópofizni és most csodálkozol, hogy megkértelek takarodj innen.


Amilyen az adjon Isten...

2013. okt. 4. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!