Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elég durván felhajtottam egy...

Elég durván felhajtottam egy padkára, csak az autó jobb oldala ment fel (jobb első és jobb hátsó kerék) Holnap indulok egy 600km-es útra, esetleg sérülhetett-e meg vmi belsőleg, lehet gond az út során? (mintha kicsit remegne az autó néha)

Figyelt kérdés
Gumishoz elvittem, gumik nem sérültek meg.
2013. okt. 3. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen autó, mennyivel mentél rá és hány cm magas padkára? Ezek kellenek azért. Egyébként vidd el futóműveshez is, hogy nézzen alá. De valószínű h nincs baj, csak beképzeled az eset miatt a remegést. Max a felni még kaphatott, azt majd javítani kell maximum azt kész. De egyébként ha akkora gáz lenne, az látszódna ne félj. Én felmart úton hülye fejjel 90-nel mentem még pár évvel ezelőtt és egy jó nagy szint különbséggel kiágaskodó csatornafedélnek, meg ugye a hozzá tartozó beton körül akármi szarnak mentem neki. Iszonyat nagyot ütött, de csak a felnit kellett centirozni mikor át tetettem a téli gumikat, akkor lett észre véve a gumisnál.
2013. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kia picanto az autó, olyan 25-el mehettem fel rá és olyan 10cm körül lehetett a padka.
2013. okt. 3. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el futóműveshez, mert egy ekkora ütéstől már simán elmászhatott a futómű!
2013. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hát attól lehet, hogy lett egy apró rendellenesség, de ne számíts drága dologra. Nem volt ahhoz elég nagy a sebesség. Mintha egy kátyúba mentél volna bele, abból meg minden autó kibír jó párat. Szerintem nem lett semmi baja, de azért menj el futóműveshez az út előtt biztos ami biztos.
2013. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tévesen látjátok a dolgot.A kolega lehet hogy valós rázkódást érez,sok esetben ilyenkor szövetszakadás történhet,amit még szétszerelésnél sem biztos hogy könnyü észrevenni. Javaslomm a pótkereked legyen hadrafogható,esetleges vizsgálat föképp centirocás! -után egy darabig figyeld nem-e elkezd rázkodni, esetleg ujjal körbesimitani a gumi oldalfalát ,ugyanis némi rutinnal meg lehet érezni ha netalán megpattant valemelyik drótszál. Amugy veszélyes játék, durdefekt a vége.
2013. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, figyelni fogom. Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!