Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes nagymotort papírok...

Érdemes nagymotort papírok nélkül használni?

Figyelt kérdés

Ha letenném az A1et és rendszámos 125-öst vennék az kb 250ből jönne ki átíratással együtt és akkor olcsón megúsztam és lenne egy öreg motorom.

Ennyi pénzből lassan autót tudnék venni, de nekem motor kell az alacsony fogyasztás miatt.

Néztem 100as robogókat, azokkal nehéz lebukni mert nagyon hasonlítanak az 50esekez.

Sógorom biztat, szerinte hülyeség fizetni azért hogy motorozhasson az ember(rendszám, több biztosítás, műszaki, nagyobb vételár, átíratás).Több ismerőse is így csinálja.

A városban sok nagymotort látok rendszám nélkül, pl pizzafutárok.

Egy ismerős azt mondja h felejtős mert lebukhatok, ha meg rendszámköteles lesz az 50es akkor dobhatom ki a kukába a papírok nélküli nagymotort.



2013. okt. 6. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes tisztán csinálni, azaz papírokkal. Am azért gondold meg, igaz amit mondtál moci, még kevesebbet fogyaszt, de egy valóban nagyobb motor már ott van fogyasztásban ahol egy kisautó. Az autóban nem ázol fázol, több hely, biztonságosabb. Persze az élmény nem ugyanaz!!!
2013. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis, mire kell neked a motor?


Nagyobb túrákra, városon kívülre, szabadidőben motorozgatásra kint az utakon én nem vennék papírok nélküli nagymotort. Tényleg könnyű lebukni, főleg ha valami történik, pl. neked megy egy autós - a biztosító meg fogja tagadni a károd kifizetését, mert nekik feltűnik egyből hogy nem 50-es a motor. Aztán még téged rángatnak meg biztosítási csalásért és jogosulatlan járművezetésért.


Városon belül mégcsak so-so el lehet játszani...

2013. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10 km-re lévő városba járok be napi szinten, városon belül nem kellene nagyobb motor mert úgy se lehet kihasználni azt hogy 100-al megy. Mostani 50-essel is 70-el előzgetem a kocsikat.

Ezen kívül néha 15-20km és még ritkábban 40-50kmes táv.

A lényeg hogy azért kell olcsóbb mint a buszozás és még gyorsabb is lehetne ha nem 60-70el döcögök.

Nem egy igazán nagy motorról lenne szó. 100 v 125 köbcentis, ami 4 literrel beéri még városban is.

2013. okt. 6. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,125-ös vége kb 90km/h az nem elég olyan rövid távra? És nagyon kedvező a fogyasztása is,kb 3 maximum 4l ami szerintme kedvező.
2014. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!