Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Spark injektoros,...

Chevrolet Spark injektoros, vagy karburátoros?

Figyelt kérdés

A ~2005-ös modellre gondolok. A linkben a kép:

[link]


Illetve a motor 0.8-as (természetesen benzines).



2013. okt. 7. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Injektoros. A Matiz volt karbis. Sparkok már injektorosak.
2013. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. És a képen sárgával karikázott alkatrész mi célt szolgál? Mi a neve?

[link]

2013. okt. 7. 20:14
 3/21 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább várjunk meg egy autószerelő kommentelőt. Ne haragudj, hülyeséget nem akarok mondani.
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szerelő, de ha jön egy, akkor majd megerősít vagy megcáfol.

Sárgával bekarikázott alkatrészek, csatlakozóval s kébelekkel: az egyik a fojtószelep-helyzetérzékelő, a másik az alapjárati levegőmennyiséget (és ezzel az alapjárati fordulatszámot) állító léptetőmotor.

2013. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ez alapján a két csatlakozó gondolom az ECU-hoz csatlakozik? Elvégre levegő nélkül nincs égés, és az injektor pedig elektronikus.
2013. okt. 8. 11:35
 6/21 löncskonzerv ***** válasza:
Valószínűleg, de mi a gond vele?
2013. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4. jól mondja. fojtószelep potméter illetve az állító motor van ott. legalább is a képről úgy veszem ki.
2013. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmi gond, csak szeretnék tisztában lenni vele. :)
2013. okt. 14. 19:48
 9/21 anonim ***** válasza:
és igen oda is csatlakozik
2013. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem felesleges tisztába lenned vele mert úgyse tudsz vele semmit csinálni ha gond van vele. mert még ha esetleg mérni szeretnél is hogy pl a potméter jele változik e azt se tudod hogy hol kell mérni meg hogy mennyi is a jó érték. ezek már nem zsigulik hogy különösebb tudás sem volt szükséges hozzájuk
2013. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!