Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta dugattyú csapszegen a...

Babetta dugattyú csapszegen a tűgörgő kosár mellet van gyárilag hézagoló alátét?

Figyelt kérdés
Robbantott ábra mintha mutatna ilyet. Gyűrű töréssel szétszedtem és arra gyanakodom hogy a hézagolók hiánya okozta ezt a jelenséget mert mikor eltávolítottam a hajtókarról a dugót nem találkoztam ilyesmivel. Haverom már járt így simsonnal hogy ki hagyta a fent említett alátéteket és szét szántotta a henger falat. Jó nyomon járok ?

2013. okt. 8. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, de az számít, hanyas babetta.:) Régebbieken csak rézpersely volt...
2013. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
210-es
2013. okt. 9. 08:37
 3/3 A kérdező kommentje:

Na utána jártam és jól sejtettem. "Egy kicsit nehezebb a feladatunk mint a 207-es hajtókarjánál volt, itt nem bronzpersely van, hanem tűgörgők. (Kapni bronz-

perselyt is hozzá!) Zsírozzuk be a hajtókar szemet belülről, majd helyezzük bele a 25 db tűgörgőt! A műhelyi kézikönyv szerint

lehetne osztályozni a tűgörgőket, de gyakorlatilag örüljünk, ha valahol kapunk 2×7.8 (vagy 2×8.0) mm-es tűgörgőket. Helyezzük a

tűk alá és fölé a hézagoló gyűrűket, toljunk be egy acélhengert a tűk közé, mely kisebb átmérőjű a csapszegnél és rövidebb a

hajtókar szemnél! Enélkül a vezető nélkül nagyon macera összerakni az egészet. Tegyük a helyére a dugattyút, melegítsük fel

rendesen és oldalról megtámasztva azt toljuk be a csapszeget. Ha lehet csapszegpréssel dolgozzunk! Szereljük be két oldalról a

biztosító gyűrűket!"

2013. okt. 9. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!