Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha besült a henger és én...

Vistakri kérdése:

Ha besült a henger és én akarok venni egy másikat elég csak a hengert megvennni a dugóval a hengerfej maradhat? (romet kadet)

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hengert se kell másikat venni ha nem sérült. Ha kopott vagy sérült, akkor is legtöbbször elég csak felfúratni a következő túlméretre, ami olcsóbb mint az új!

Vidd el egy gépműhelybe, ahol foglalkoznak hengerfúrással, ott szokott lenni dugó+gyűrű is. Ha nem, akkor meg elmondják, hogy mit vegyél hozzá.


Szerintem.

2013. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem sérült mélyen a henger akkor csak fel kell fúratni, vegyél egy túlméretes jó minőségű dugót + gyűrűket, vidd el egy gépműhelybe ahol foglalkoznak ilyennel, és mondd meg nekik, hogy a dugattyúhoz fúrják fel a hengert, érdemes minél pontosabban, 0,01-0,03 mm-es pontossággal csinálni, aztán óvatosan vastag keverékkel bejáratni, dinamikával fogja meghálálni. :)

A hengerfej ha nem sérült akkor használható, ahhoz nem kell nyúlni.

2013. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!