Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv szerintetek mennyi lehet...

Imre007 kérdése:

üdv szerintetek mennyi lehet kb egy daewoo lanos motorjának a felujítása 1.6 v16?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit értesz felújítás alatt?
2013. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
komplet felujítás
2013. okt. 9. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor inkább vegyél egy bontott motort bele, olcsóbban kijössz, vagy hagyd a fenébe, ha még elmegy így is, nekem is eszegeti az olajat, de láttam már rosszabbat is, ami még mindig ment, pedig folyt belőle az olaj mindenhol :D
2013. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy ilyen autónál nem nagyon éri meg hengereket fúrogatni meg új dugók stb... esetleg még a hengerfejben a szelepszár szimeringeket érdemes cserélni, vagy meggyűrűzni a dugókat, de az nem egy drága dolog, viszont sok munka
2013. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát szerintem érdemes hisz eladóm kb 150 ezeret ér így

veszek egy másikat legyen 300 mire át íratom ja és akkor ugye azt is lehet javítgatni nem mindegy hogy eccer kiadok 100 ezret vagy legyen 200 ezer vagy kezdem előről az egészet az elejétől

2013. okt. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!