Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S7 Sportback, vagy...

Audi S7 Sportback, vagy Mercedes CLS Coupé?

Figyelt kérdés
Elsősorban hozzáértő férfiak véleményére vagyok kíváncsi. Nem tudok dönteni, mindkettő egyformán tetszik, próbavezetések megvoltak. Kíváncsi vagyok, hogy ki melyiket választaná és miért? 23/n.

2013. okt. 10. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Látom korábban lett vége a sulinak, így ismét a panellakásban.
2013. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én a CLSt. Csak azért mert valamivel jobban tetszik :)
2013. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem Audi S7. Nekem százszor jobban tetszik.

A formája szerintem szebb, mint a Mercijé.

Nekem tetszik az a furcsa hátulja. Nekem nagyon bejön.

Hozzá értő szemmel is az Audit venném. A Merci pl. az Audihoz küld embereket, hogy utána ők is tudjanak olyan futóművet vagy mást gyártani.

2013. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi. És szerinted melyiket kell többször szervizbe vinni majd? Mik szoktak elsőre meghibásodni?
2013. okt. 10. 15:39
 5/23 anonim ***** válasza:

Audisként azt fogom mondani, hogy Mercedes.

Elsőre meghibásodni? Nem tudom. Ez sok mindentől függ.

Gondolom újonnan vennétek. Így hát egy jó ideig nem kell majd szervizbe mennetek. Ahhoz, hogy 2 perc alatt tönkremenjen egy ilyen autó, nagyon rossz évjáratot kell kinézni. A Merci mocskos drága, ahhoz képest, hogy mit tud, és mennyire jó. Az egyik rokonom a Grundfosnál dolgozik, ő szokta mondani, hogy "a Grundfos a szivattyúk Mercedese, ezért nem veszünk Mercit". Nincs jobb a szivattyúk közt a Grundfosnál, de nem éri meg az árát.

2013. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor audisként miért nem az audit mondod, ha ennyire szar szted a merci? az audival mi a baj?
2013. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jó vagy szövegértésből. Én voltam az a bizonyos "utolsó válaszoló". És válaszoltam a kérdező kérdésére. ("És szerinted melyiket kell többször szervizbe vinni majd?")
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igen, újan venném. De nem is szeretnék 5 év múlva másikat venni. Legalább 10 évig megszeretném tartani.
2013. okt. 10. 19:06
 9/23 anonim ***** válasza:

És kb. milyen felszereltséggel nézegetsz?

Meg hányan használnátok?

2013. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csak én fogom használni és még nem döntöttem el, hogy mit kérjek bele.
2013. okt. 10. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!