Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi S7 Sportback, vagy...

Audi S7 Sportback, vagy Mercedes CLS Coupé?

Figyelt kérdés
Elsősorban hozzáértő férfiak véleményére vagyok kíváncsi. Nem tudok dönteni, mindkettő egyformán tetszik, próbavezetések megvoltak. Kíváncsi vagyok, hogy ki melyiket választaná és miért? 23/n.

2013. okt. 10. 14:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Istenem, de kamu szaga van :D Egy 23 éves csajnak minek AUDI S7???? Kár az autóért, h ilyen kezekbe fog kerülni, vagy roncstelepre rosszabb esetben....


Mellesleg sokat kellett térdelned a kocsiért kislány? :) vagy apuci veszi? Téged se az eszedért szerethetnek :D

2013. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jól vásárolt részvényt?

És, ha apja adja neki a pénzt? Mi közöd van hozzá?

Jól esett a térdelős beszólásod?

Születni tudni kell.

Szerintem meg nem fog rossz helyre kerülni. Vannak csajok akik rohadt jól tudnak vezetni. Lehet, hogy egy Lotus Ladies Cup lánnyal beszélünk.

2013. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11: Csak remélni tudom, hogy Dr. Csernus nem látja azt, hogy az ő nevével mit engedsz itt meg magadnak. Ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a kérdésemhez, akkor minek válaszolsz egyáltalán? Ha azt hiszed, hogy most ezzel a hozzászólásoddal annyira beoltottál, akkor tévedsz. Ahogyan az előző írta, semmi közöd hozzá. És ha apukám venné? Ennyire fájdalmas neked, ha valaki jó családba születik? De ha érdekel, elárulom, hogy nem csak térdeléssel és apuka pénzével lehet jól keresni, hanem ésszel is. Az pedig, hogy a női sofőröket fikázod, még jobban téged minősít. Havonta levezetek 2000-3000 km-t és a férfiak nagy részétől jobban bánok egy kocsival, de ezt a ti hiú férfiúi lelketek nem tudja elviselni, tipikus. Mielőtt bírálnád a női sofőröket, nézd meg a statisztikákat, hogy kik okoznak több közúti balesetet. Lehet, hogy egy nő nem tudja úgy kezelni a kocsit, ahogyan azt elvárják tőle (kitől is tanulhatná meg a többség, amikor élből le vannak nézve?), de még mindig óvatosabb, mint egy férfi. És itt le is zártam a témát.
2013. nov. 3. 11:10
 14/23 anonim válasza:
huha, most aztán megmondtad. De elég sok mindent elárul, h egy ilyen oldalon teszel fel eleve ilyen kérdést. Nem S7-t veszel te....talicskát max. Erről ennyit.
2013. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
és tudod....Akinek nem inge.... :)kár, hogy felvetted...
2013. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Azt a dumabetyárját lehet, hogy tényleg csernus doktor ül a gép előtt. Nagyon irigy valaki;) Én sem hajtok S7-es Audit, mégsem irigykedem. Opel Vectra C-vel elvagyok.
2013. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
igen, biztos irigy vagyok....csak megjegyezném, h S7-esem van, és belegondolni is rossz, h egy ilyen kocsit tinikézbe adni :D
2013. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha S7-esed van, akkor miért nem tudsz normálisan hozzászólni a kérdéshez? :)
2013. nov. 11. 07:20
 19/23 anonim válasza:
megteszem...:D vegyél Mercedes CLS-t, sokkal jobban illik egy nőhöz. Audi S7 inkább férfi autó, ha már lehet különbséget tenni ilyen formában.
2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Csak a Merga az fo.s. Nemár a kinézete miatt vegyünk egy autót. Mondjuk ha az ember nem tudja mire költeni a pénzét vehet mercit is.
2013. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!