Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első kocsinak 3K alatt?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen túl idős, ne fogyasszon sokat, benzinesre gondoltam, és lehetőleg olcsóbb alkatrészek legyenek hozzá.
2013. okt. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

suzuki swift vagy opel astra F

mindkettőhöz olcsók az alkatrészek, fogyasztásuk meg attól függ mekkora motorral veszed, swiftből csak benzines van, 1.0-1.3 ajánlott, astrából 1.4 vagy az 1.7 isuzu dízel, nagyjából 5-6 körül fogyaszt mindegyik

2013. okt. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezeket én is néztem, de 300 alatt pl suzukiból elég leélt darabok vannak, vagy épp semmi extra nincs benne, nekem fontos lenne az elektromos ablak, központi, riasztó
2013. okt. 10. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
mit vársz 300 000 forintért? azért oké hogy alacsonyak az árak de azért ne legyen idős ne fogyasszon sokat meg még extrák is legyenek benne az állapot is legyen jó. ennyi pénzért ez nem megy. mindenesetre sok sikert
2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

végül sikerült venni egy 1999-es faceliftes swiftet, elektromos ablakokkal, riasztóval, centrálzárral, 2 légzsákkal, ülésfűtéssel, fényszórómosóval (bár ez elég felesleges)

és ez került 280-ba :)

2013. nov. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!