Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem aprilia tuareg...

Most vettem aprilia tuareg wind 50 et és nem tudom hova megy bele a hajtómű olaj!?

Figyelt kérdés
A blokkon van egy réz csavar de szerintem azzal a váltót lehet állítani. nem nagyon értek hozzá.

#tuareg #aprilia wind 50 olaj #hajtómú olaj
2013. okt. 10. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
RV vagy AM6 blokkos? Bár lehet jótól kérdezem... inkább rakj fel egy képet róla.
2013. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hajtóműbe.
2013. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Raktam fel képeket.

Előre is köszönöm a választ.

[link]


[link]


[link]

2013. okt. 11. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy RV blokk, az a réz csavar a karbi alatt a betöltő, bár igazság szerint annak ott műanyagnak kéne lennie, és kéne, hogy legyen rajta egy szellőző lyuk, mert ugye a meleg anyag nagyobb térfogatú, és így nyomás keletkezik a blokkban, valaki biztos sikeresen elhagyta... Annyit tehetsz, hogy vagy fúrsz rá egy pici lyukat, vagy teszel alá egy vágott alátétet, hogy a levegő tudjon ki-be áramlani.
2013. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. és azt meg tudnád mondani hogy mennyi olajat kell bele önteni?

bocsi hogy ilyenekkel zaklatlak :)

2013. okt. 11. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
valahol van egy szintjelző csavar, talán a berúgó mellett, az egy olyan csavar ami rövid és nem tart semmit, csak annyit szolgál mint egy dugó, azt kitekered, és vízszintesen állva, épphogy csordogálni kell ott az olajnak, akkor van jó szinten az olaj
2013. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. okt. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!