Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es hagyományos Swifteket...

2001-es hagyományos Swifteket milyen fordulatszám tatományban érdemes használni ha a legalacsonyabb fogyasztás a cél?

Figyelt kérdés
Vezetési tanácsokat szeretnék, dieselből ültem át a swiftbe de ezt nem lehet nyomatékkal vezetni, mert olyanja nincs, a kelleténél viszont nem akarom jobban kipörgetni. Alapvetően nyugodt sofőr vagyok. Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 10. 21:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A hideg sűrűbb olajnak van jobb kenése nem az üzemmelegnek. Láttam olyan kopott autót ami hidegen szépen járt a besűrűsödött olajjal, de ahogy melegedett kezdett zörögni, aztán elment az olajnyomás is. 1500(!!)-as fordulattól volt olajnyomása. A többivel egyet értek.
2013. nov. 1. 18:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Aha... inkább ne menjünk bele. Írhatnék regényt, mert hülyeséget mondtál, de inkább olvasd el ezt, és az ehhez hasonlókat, talán ennek elhiszed, amúgy is te autód, a te dolgod...

[link]

2013. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!