Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell azt érteni pontosa...

Hogyan kell azt érteni pontosan a motor riasztóknál, hogy távindítás?

Figyelt kérdés

Tehát a motorhoz közeledvén, gombnyomásra beindul?

Elnézést ha ennyire egyszerű, de én nem láttam még ilyet. Szeretném beriasztani a robogóm, és nem tudom eldönteni valójában ez mit jelent.



#riasztó #robogó #távindítás
2013. okt. 12. 20:05
 1/10 Sinead ***** válasza:
100%
Igen. Olyan mintha rajta ülve nyomkodnád az önindítót, csak távolról.
2013. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tök jó! Köszi a gyors választ! Ment a zöld kéz! :))
2013. okt. 12. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan ilyen: [link]

Elég jó, már amikor sétálok a motorhoz be tudom indítani hogy melegedjen kicsit :)

2013. okt. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez állat, élőben még nem láttam, de nagyon tetszik! Csak azt nem értem még, ha nincs gyújtáson, akkor gondolom az elektronika megkerüli a gyújtáskapcsolót, hogy 0 állásban is el tudja látni árammal. De akkor utána, hogy állítom le, ha eleve úgymond "leállított" állapotban van?

Ha ezt valaki még le tudná írni, nagyon megköszönném! Természetesen ez a válasz is hasznos volt! :)

2013. okt. 14. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy egy gomb megnyomásával leáll. Immobiliser is van ezekben a cuccokban és maga a riasztó intézi a gyujtást. Amikor elforítom a kulcsot olyankor tulajdonképpen azt mondom a riasztóak hogy adjon gyujtást. Ugyan ez megy a távirányító megnyomásakor.
2013. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha járó motor mellett teszem gyújtásra, majd vissza akkor simán leáll? Vagy csak a távirányítóval?
2013. okt. 14. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha távirányítóval inditod a motort akkor nem kell kulcs egyáltalán.

Megnyomsz egy gombot, ekkor a riasztó adja ráadja a gyújtást, majd megnyomod mégegyszer 2 másodpercen belül akkor tekeri az indítómotor es beindul a motor.

Van egy külön gomb, ha azt nyomos meg akkor leveszi a gyujtást és leáll a motor.

2013. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs nem volt tiszta az utolsó kérdés. Nem tudom hogy úgy mi történik, de megnézem majd neked.
2013. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a fáradozást, természetesem nem maradt el az értékelése sem! :)
2013. okt. 15. 00:10
 10/10 ZankooX válasza:
Ez immobilizeres motornál is megoldható? 2015 kawasaki vulcan 50s
febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!