Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül személyautóba...

Mennyibe kerül személyautóba egy légrugó rendszer és mennyibe kerül a beépítése?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen autó. Gondolom vettél használtan valami olcsó luxusautót, hááááát, több százezerre számíts!
2013. okt. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itthon olyan 400-800e közötti a komplett, típusspecifikus rendszer így a 20 másodpercig tartó netes keresésem alapján. Régebben nézegettem, bizonyos típusokhoz az USA-ból hozatva az alkatrészt megállna 300e-ben (sőt, láttam olyat ahol még kevesebben is, de a fene tudja az milyen).

Sőt, van egy barátom, aki csak a légrugókat meg a kompresszort vette meg, az összes többit megoldotta, így kijött olcsón.


A beépítéséhez szét kell kapni a futóműveket, behúzni a levegő tömlőit és pár méter vezetéket - attól függ hol és ki csinálja, de legalább egy egész nap rámegy ha nem kell semmit barkácsolni.


És akkor még nem használhatod legálisan közúton, mert bizony engedélyeztetni kellene, ami ha nincs TÜV (vagy egyéb európai megfelelőségi) papírja a rendszernek, akkor még párszázezer forint.

2013. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, olcsón vettem egy tepsit és jó állna neki az ültetés. A rugókból meg nem merek levágni, a sok fekvőrendőr miatt.

Köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 13. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
tepsi? Milyen gép? :D
2013. okt. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
123-as Merci
2013. okt. 14. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Aaaazajó :D:D


Legalább kombi?

2013. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!