Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv egyes tdi autoknak ha...

Beni42 kérdése:

üdv egyes tdi autoknak ha visszaengedik a gázt olyan hangja van mintha erősen szivná vissza a levegőt és a kipufog rendszer felől jőn a hang mit kell tennem hogy az én td automnak is ilyen hangja legyen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnál mutatni valami hangmintát, az jó lenne, mert ennyiből még műszaki hibára is lehet következtetni.
2013. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak hajtsad mint az állat, mielőtt szétesik a turbó annak is olyan hangja lesz! :)
2013. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha néha olvasnád is az oldalt, akkor észre vetted már, hogy minden második TD-s hülyegyerek lefúvó szelepet akar a roncsába a hang miatt, és itt rinyálnak, hogy vajon hogyan kell megcsinálni!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=lef%FAv%F3

2013. szept. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?v=Hq2HB8gIVxs én erre a hangra gondolok nem lefujoszelepre
2013. szept. 17. 22:15
 5/8 Dörmögő ***** válasza:
Szerintem te azt hallod mikor a motor már nem bőg, de a turbó még fütyül.
2013. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem erre hanem mikor felpőrgeti és olyan furra hangja van mikor elengedi a gázt
2013. szept. 18. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
valami geometria hangrol lenne szo
2013. szept. 19. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor jöhet a hülyegyerek 2 megoldás: fúrj bele egy 60-as szöget a kipufogóba és lesz fütyülős hangja!


Látszat emberek látszat problémái!

:(

2013. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!