Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? (Piaggio...

Melyiket válasszam? (Piaggio NRG DD, Gilera Runner SP, Aprilia SR 50 Factory)

Figyelt kérdés
Robogót szeretnék venni munkába járáshoz, fontos a praktikusság a kényelem és a teljesítmény. Szerintetek a 3 közül melyikre illenek leginkább ezek a tulajdonságok és egy használt esetén számíthatok-e valami problémára illetve váratlan kiadásra? Tapasztalatokat is szívesen várok.

2013. okt. 14. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát egyik sem egy nagy márka, fontos hogy napi szinte akarod használni, ezért fontos a megbízhatóság. kérdés hogy mennyit mennél vele naponta? szerintem egyik sem egy túl nagy márka és nem hiszem hogy hosszútávon megbízhatóak lennének, de én az apriliát ajánlom ha mégis kell választani ezek közül, de inkább egy yamaha vagy egy honda dio vagy akármi, aminek már van normálisabb neve!
2013. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók. Én Runnert választanám, mert az a legnagyobb (nem mindegy mennyit lehet belepakolni).
2013. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerinted ezt megéri megvenni?

[link]

2013. okt. 14. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik se nagy márka... aha, persze. Végülis csak a legjobbak között emlegetett 50-es robogókról kérdeztek.


Kérdező: nyugodtan vedd meg ezekből azt, ami megfelelő állapotú. Nem fogsz csalódni bennük. A tuningoltakat nagy ívben kerüld!

2013. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. okt. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!