Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik robogót választanáto...

Ti melyik robogót választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Aprilia Scarabeo

Piaggio Liberty

Malaguti Ciak

Malaguti Centro


Ezt a négy típust néztem ki. Ami a fő szempont volt, az a nagy kerék, a komfort miatt. Olyan 100-110 ezer ft körüli összegem lenne rá. Mindennapi használatra kellene, munkába járni 15km-re.


Szóval ti melyiket választanátok? Kinek melyikről van esetleg valami tapasztalata?



2013. aug. 5. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Csak nálam más típusok a nyerők. :-D
2013. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne, csak sajnos választ se kapok rá. :)
2013. aug. 13. 11:33
 3/4 omgtfl99 válasza:
én aprilia párti vagyok, szerintem eléggé joo kis motot. kiváló városi közlekedésre, keveset fogyaszt, és nincs vele semmi gond. szép az alapjárata még télen is, az önindítóval nincs gond 5-6 évig bisztos. én azt választanám, és árba is kiválóak.
2013. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyártónak régi hagyományai vannak a robogó gyártásban. Ezek közül nekem még egyik sem volt, de a szakirodalom és a beszámolók alapján a Malaguti tűnik számomra legmegbízhatóbbnak, mint Márka. Az Apriliáról sem beszélnélek le, de mindenképpen egy viszonylag keveset futott példányt kellene találnod, ami ennyi pénzből nem biztos, hogy elérhető. Ha egy eladó darabot akarsz kipróbálni, mindenképpen vigyél magaddal egy szakembert.
2013. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!