Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan származnak?

Honnan származnak?

Figyelt kérdés

Már felidegesített hogy a motorok történelmében nem találom meg hogy kínai vagy japán cég!


ezeket szeretném megtudni:


Suzuki:elvileg japán

Kawasaki:?

Honda:?

Yamaha:?


Köszönöm


2013. okt. 14. 09:50
 1/6 szántóvető ***** válasza:

Kínai?!én kérek elnézést.

a Wikit nem ismered?

2013. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizony, nagyon rövid kereséssel kiderülhet, hogy ezek mind japán cégek.

Hogy egy adott motor honnan származik az más kérdés, hiszen vannak többfelé gyáraik - a vázszámok szabványos, 17 jegyűvé válása óta készült gépeknél a számsorból az is egyértelműen kideríthető hogy az adott motor hol készült.

2013. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
helló de ismerem a wikipédiát de én ott nem találtam semmit csak hogy mikor ki alapította meg ilyenek,meg amúgy erre való ez az oldal nem?A 2 es kommentelőnek köszönöm a válaszát
2013. okt. 14. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt kb fél perc kideríteni a neten. Megértem, hogy erre való ez az oldal, de kamuzni nem kell. Tuti, hogy nem kerestél rá.

Nézzük meg a Yamaha-t pl: [link]


Az első sorban ott van, hogy japán vállalat....

2013. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
meg sem kell nyitni a linket,elég begépelni hogy yamaha wiki.
2013. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a suzuki-t néztem meg csak azt bevallom őszintén és azért írtam hogy elvileg japán
2013. okt. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!