Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a megengedett felső...

Mennyi a megengedett felső sebességhatár lakott területen, azon kívül és autopályán Peugeot Boxerrel?

Figyelt kérdés
3 személyes

2013. okt. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
a furgonra gondolsz? az nem teherkocsi, így ugyanaz mint egy sima autónak.
2013. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyi egy Fiat Unoval, Ferrari 485-tel, vagy Suzuki Swifttel.
2013. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma már annyi mint személykocsival. Néhány évvel ezelőtt volt az a szabály, hogy ha tehergépkocsinak volt egy autó - lehetett ez akár egy Corsa is - vizsgáztatva, leválasztva a raktér az ülésektől egy ráccsal, áfa okokból, akkor minden sebességhatár a teherautókra vonatkozóval egyezett meg. Hiába volt azonos a kocsi az utolsó csavarig ugyanazon típus személyváltozatával. Tehát pályán 80, főúton 70 és így tovább. "Betartott" az állam, mert minden vállalkozó, ilyen "teherautót" vett, aztán a családdal furikázott. De ez már megszűnt. 3.5 tonnáig személyautó.
2013. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam,így is mentem vele eddig csak ma bogarat ültettek a fülembe azzal,hogy lakott területen kívül 70 stb stb ... de köszönöm szépen a válaszokat! További szép napot!
2013. okt. 14. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!