Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 ideális első autónak?

Peugeot 206 ideális első autónak?

Figyelt kérdés

Évfolyam társának nagyapjának van egy 2004-es peugeot 206-os autója eladó 400,000ft-ért.

Én pedig most akarom az első autómat megvenni.

Az autó 2015/2-ig érvényes papírokkal van,minden szervízről tud papírt mutatni,egy hibája van ,hogy az első vezető oldali ülés ki van szakadva egy zsebben lévő kulcs miatt,viszont nekik pedig egy büntetés miatt kell a pénz és 400,000-be megtudnám venni.


Magyar papiros 140,000km van benne ,ő az első tulajdonos,dízeles.



2013. okt. 10. 16:20
 1/6 A kérdező kommentje:
1999-es evjarat *
2013. okt. 10. 16:32
 2/6 Dörmögő ***** válasza:
Ha autóvillamossági szerelő vagy akkor ideális (a rossznyelvek szerint).☺
2013. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

apósé 11 éves.

2 baja volt, van.

Az egyik az index kar, mivel multi a cucc, így ez 60 ropi. Tehát nézd meg, hogy jól működike. (nem tudom automata világítás kapcsolós e)

Ileltve a hátsó híd ezeknek a rákfenéje.

Mind két javítás 60-70 ezer magyar Ft.

Összességében nem rossz autó.

Ha az 1.4 92 Le-s motorral szerelt, akkor kifejezetten dinamikus, jó fogyasztású autó.

Kényelmes, nekem kicsit kicsi :)

2013. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

viccelsz???


Beellenőrzött forrásból? Szervizháttérrel?


Azonnal vedd meg, vagy ha nem akkor majd én megveszem :)

2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is Peugeot 206 van most, szerintem jó autó.

Az index kar nekem is elromlott, de azért mert nagydarab

vagyok és bevágtam magam az autóba, úgyhogy a térdemmel letörtem, de így is működött 2 évig, míg megadta magát.

Most cserélte ki egy nagyon profi szerelő és nem 60 ropiért, hanem 18 ezer, amibe még beszámítja a csere alkatrész árát is.

Szerintem minden használt autót szerelni kell, a mostaniaknál tök mindegy, hogy Francia, vagy Hottentotta,

úgyhogy megéri annyiért, az enyém is 2004-es és dehogy adnám oda 400 ezerért, az utolsó hó részletet nyögöm és több mint 3 millában van!

2013. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
teljesen jó, nekem is az van.. már lassan 2 éve megvan és csak hátsó híd problémája volt(de hát az peugeotbetegség) kis fogyasztás, kényelmes. én azonnal megvenném :)
2013. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!