Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Renault megane...

Melyik a jobb? Renault megane 1.4-1.6 2001-2003, vagy Ford focus 1.4-1.6 2001-2003. Minden vélemény érdekel. Megbízhatóság erő, alkatrész ár, fenntartás.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Focus ;)

nekem is van egy 1.8 TDCi kombi 2003-as. Alkatrész árak ropiért,ha kell, de általában kopóalkatrészeken kívül nem kell semmi, külön bontó van csak Focusoknak ott minden olcsón van. 6 liter gázolajjal elmászkálok vele 100 km-en, ha nagyon bőkezű... bocsánat -lábú vagyok a gázzal. Ha emellett döntesz a futóművét elől-hátul nézesd át alaposan, az kicsit érzékeny tud lenni. 2002 áprilisában volt egy "Facelift", apró változtatások lettek eszközölve a kocsin, és az ezutáni példányok megbízhatóbbak valamivel :) :)

2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik autóm egy 1.6 16V Megane, amivel semmi bajom, keveset is fogyaszt, de én is inkább a Fordot ajánlom, mint a Megane II-t, azok mindenki szerint szarok!
2013. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!