Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga elött mit...

Forgalmi vizsga elött mit kell átnézni/le ellenőrizni az autón mostani vizsgákon?

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 18:29
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fékek (kézi is), lámpák, a lengéscsillapítót tudod megnézni nem-e folyik, ha van aknád megfeszegeted a stabilizátorokat, nem-e lógnak a gömbcsuklók
2013. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hopp, kicsit összekevertem a műszakival... xD
2013. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
picitXD
2013. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beülsz a kocsiba.

2:ülést tükröt beállítod, gyújtást ráadod, helyzetjelző tompított távolsági index balra.

3:kiszállsz körbenézed a kocsit de látványosan kerekeket indexet,világítást rendszámtáblát. megállsz a kocsi mögött szólsz az oktatónak hogy nyomja meg a féket. Ezután index jobbra azt is megnézed.

4: visszaülsz a kocsiba. a VILÁGÍTÓ ÉS JELZŐBERENDEZÉSEK MEGFELELŐEN MŰKÖDNEK A GUMIABRONCSOK ÁLLAPOTA MEGFELELŐ A RENDSZÁMTÁBLÁK TISZTÁK JÓL LÁTHATÓAK. beindítod a kocsit elforgatod a kormányt. A KORMÁNYBERENDEZÉS MEGFELELŐEN MŰKKÖDIK.

5: Kéziféket is megnézed 3-8között kattan. aZ ÜZEMI FÉK 1/3 NÁL FELKEMÉNYEDIK.

6:Megpróbálsz elindulni kézifékkel: a KÉZIFÉK MEGFELELŐEN MŰKÖDIK

7: Elindulsz úgy ahogy kell és mondod hogy csinálok egy fékpróbát, persze nem durván. aZ ÜZEMI FÉK MEGFELELŐEN MŰKÖDIK A GÉPJÁRMŰ KÖZLEKEDÉSRE ALKALMAS.


Én így csináltam ezeket kellett mondani és csinálni. remélem segítettem. sok sikert a vizsgához

2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sinead ***** válasza:
Kiegészítve az ötös válaszolót, a hátsó rendszámtábla világítását is meg kell nézni.
2013. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
helyzetjelző az melyik?
2013. okt. 15. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha még azt sem tudod melyik a helyzetjelző, hogy a fenébe akarsz Te jogsit szerezni? A pedálokat biztosan tudod, hogy melyik mire való?
2013. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
simán:D no para
2013. nov. 1. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
a helyzetjelző arra van hogy ha eltévedsz valahol kiszállsz a kocsiból és belenézel a helyzetjelzőbe és megmutatja a pontos helyzetedet. A kuplung arra jó hogy ne zsibbadjon a lábad, a sebességváltó mindegy hanyadik fokkozatban van csak a gázt nyomd, és durván válts a vizsgán és húzatsd a kocsit vadul
2013. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!