Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "B" kategóriával rendelkezem,2...

"B" kategóriával rendelkezem,2 év múlva töltöm be 24-et, és szeretnék korlátlan motor jogsira menni. A kérdésem az, ha elrontom a kresz vizsgáz, akkor a jelenlegi kategóriám is visszavonhatják? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonják vissza.
2013. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? Mert idősebb kollégák azt mondják, hogy "régen igen is úgy volt, akkor biztosan most is!"
2013. okt. 17. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem fogják visszavonni, tuti


nem is logikus, mivel motornál olyan kérdések is vannak, amiknek semmi köze az autós kresz vizsgához

2013. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem azzal a dumákkal jöttek, hogy "azért vonják be mert lehet személyautó kategóriánál is csak véletlen mentél át!" De ez megnyugtató azért, hogy nem így van! Köszönöm az eddigi válaszokat, nem marad el a felpontozás! :)
2013. okt. 17. 18:55
 5/8 motoros1991 ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdd el, ez egy marhaság... halottam már énis ilyen kitalált hülyeségeket... egyébként régen sem volt igy ... soha nem volt igy.... mindig valaki kitalált ilyen marhaságot és még meg is ossza másokkal.. Egyébként faterom oktató és ezt kérdést látva csak kacagott... szóval ilyen nem létezik...!!! Vizsgázz le jó motorozást ;) zsír nagyon
2013. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most már valóban megnyugodtam. Tele van a tököm az ilyen városi legendákkal! :)
2013. okt. 17. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:

"azért vonják be mert lehet személyautó kategóriánál is csak véletlen mentél át!"


Helló nyugodtan megcsinálhatod a jogsit szerintem csak szívódtak veled hogy ezt a hülyeséget mondták.A motorozáshoz pedig sok sikert és széles utat :)

2013. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, talán már tavasszal egy kategóriát megcsinálok! Természetesen pontozlak téged is :)
2013. okt. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!