Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 21 éves kor felett rögtön...

21 éves kor felett rögtön elvégezhető a korlátlan motoros tanfolyam? Naked kategóriában ismertek olyan gépet, ami gazdaságosan fenntartható üzemanyag és alkatrész szempontjából, nem 125-ös, de nem is "hatalmas"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy honlapokon minden fent van, de aki volt már, körülbelül milyen összegből jön ki a korlátlan motoros jogosítvány??


Köszönöm!


2013. szept. 11. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2013-tól már 25 vagy 24 év a korhatár, nem 21.
2013. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor rögtön mehet a korlátlan, vagy kell előképzettség?
2013. szept. 11. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Vezetési gyakorlat nélkül 24 év lett a korhatár, viszont 2 éves A2 gyakorlattal már 20 évesen meg lehet csinálni a korlátlant. (Persze 21 éves korodig lesz rajta korlátozás)
2013. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: xxx

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 22:13

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: 21 éves kor felett rögtön elvégezhető a korlátlan motoros tanfolyam? Naked kategóriában ismertek olyan gépet, ami gazdaságosan fenntartható üzemanyag és alkatrész szempontjából, nem 125-ös, de nem is "hatalmas"?

"Vezetési gyakorlat nélkül 24 év lett a korhatár, viszont 2 éves A2 gyakorlattal már 20 évesen meg lehet csinálni a korlátlant. (Persze 21 éves korodig.."

Az üzenet szövege: Köszönöm!


25 vagyok. Akkor így sem Moped, sem A1, semmi nem kell, lehet rögtön korlátlant.


Én nem szeretnék nagymotort, csak ha már lehet jogsi, akkor azt. Naked, street motort szeretnék. 186 cm magas vagyok, 87 kg. Ismersz ilyesmi motort, ami gazdaságos, megbízható, könnyen, viszonylag olcsón lehet alkatrészt venni hozzá, nem túl erős, de azért haladós. A KTM Duke 125 nagyon klassznak tűnik, ilyesmiben gondolkodom.


Se motoros nem vagyok már, se a barátjuk...


Mi ez az új mánia motorválasztásnál a testsúly és magasság megadása?


Kb. ekkora vagyok én is, és voltam valaha 87 kg. is, de valamiért mindennel tudtam menni ami alám került. Nem rég mentem egy Schwalbe-val, és a 107 kg-os testem meg se kottyant neki...

2013. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!