Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti f15. Baj van. Kerepel...

Gee187 kérdése:

Malaguti f15. Baj van. Kerepel, mintha a dugattyú kalapács volna 25km/h felett. Rázkódik alapjáraton is.70-es dugó van benne.2 hete vettem használtan, és egy félreértés miatt fele annyi olaj került bele, mint kellett volna. Szerintetek nagy a gáz?

Figyelt kérdés
Mi lehet a problem? Meg lehet ezt úszni olcsóból?Nem merem használni.Áll a melóhelyen.

#robogó #használt motor #Malaguti F15 #motorszervíz #elégtelen kenés #robogó javítás
2013. okt. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyiból hogy kerepel senki sem mondja meg mi a baja...
2013. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Csaba ***** válasza:
hello ' èrtek a robogôkhoz , rà adàsul nekem is f 15 malagutim :) van. azpedig nem olaj ! miazhogy felekerült bele? olajtartàlya 2/ literes v 2/5. igymindèg elègbele önteni egydobozal! nemtudom , mivanbene rakjbele egydoboz repsol 2 t. olajat azvan minden mororomban amiatnem ezhibàdvan ! olajat viszont rakj ujjat! h mostvetted nàllam elsõszabàly + rakjbele br 8/ hs. gyertyàt ! ( gyàrija f 15 mal. ) napedig a zörgèsed ? szerintem variàtor ! szedle oldaldeknit elsövariàtorod tutti meglazult attolszokot zörögni + kattogni mintvmi diesel :)) 17 / mm kulcsal huzdmeg! a fötengelyen az anyàt ' elöteugye variatort kitàmasztod mertelforog ( pl. krovafejel.. ) mögèrakd ventilàtoros tàrcsàhoz nenagyon fülektörnek könnyen :/ odaislehet de okosan viszont, jolhuzdmeg! ennyi :) nagyobhiba decsaknem fötengcsapàgy az csaknem !! mert zöröghet azis, de azt zàrjuk ki legyen szerencsèd..
2013. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thx a segítségért.Előző gazda asszondta,h az olajtrtályba nem kell olajat rakni csak direktbe a tankba,mert 70es a hengerfej.mol 95-t,és mol 2t olajat javasolt,csak az 1:40 arány felét mondta.Nem értettem.Most meg szívok me nem vagyok szerelő.
2013. okt. 18. 20:24
 4/5 A kérdező kommentje:
pollini 70-es hengerhez milyen gyertya passzol?
2013. okt. 18. 20:32
 5/5 Tóth Csaba ***** válasza:
Ahm ' a pollini 70/ hengernek , is jó ( br - 8 hs) gyertya :) aztrakjbele , azgyàri gyertyàja + elkelbirnija hengerednek is.. bàrszoktak tunningnàl ( egyel nagyob höèrtèket rakni ) de ' jóbele ! :) rakd br - 8 hs. Ami olajat ajànlottak , pl. mol 2 t. neked nemjó :/ engedle vegyèlbele repsol scooter 2 t. olajat :) azjóneked molos nem. A benzin azpedig 95-98 okt. szàmu tisztalegyen ! vègülis agip + mol sheel.. kutak mindegy , aholvagy :) otrakj persze nemfogsz molkutat keresgèlni ? az vicc ... azpedig 1:40 keverni benzint ? egy azhogy müködik e különolajzód ?? hanem akornerakj külön olajat a tartàlyba !!!! mert hengered + gyürüd stb... kuka :/ Ha biztosra mèsz 5/ liter tisztabenzinhez kannàban rakjbele 1/ deciliter repsol 2 t. olajat ' ès öszeràzva beleöntöd ennyi :) vagyis HELYES KEVERÈSI ARÀNY 1:50 5/ LITERHEZ - 1/ DL. OLAJAT RAKUNK. ( ezt csakugy ha olajzója nemjó mert + olajatkap igyakor! )
2013. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!