Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tulajdonosok ti nem...

Autó tulajdonosok ti nem féltek, hogy reggelre össze karcolják az autódat?

Figyelt kérdés
1 hete vettem egy ford fiesta 1.3 treshet,de attól félek,hogy 1x csak arra megyek le,hogy össze karcolják az autót. Sajnos panelban lakom így garázsban nem tudom tárolni.
2013. okt. 17. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azért egy ford fiesta nem annyira figyelemfelkeltő autó, mint pl egy Audi A5.. De minden előfordulhat.
2013. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De en is tartok tole,de csak az egyik autonal.Ha valamelyiket ejszakara az utacan kell parkolni akkor inkabb kiallok a masikkal.Nalunk van parkolo az epulet mogott es alatt,de lakasonkent 1 autora terveztek,pedig tobb csaladban 2 van.
2013. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én autómat nagyon összekarcolták mind a 4 ajtón 2-3 méteres fémig hatoló karc van, de nem tudok sajnos semmit se csinálni vele, azóta máshová nyugisabb helyre állok, ott nincs semmi ilyen, csak bosszantó, hogy egy s*gfej miatt kell feleslegesen sétálni és, hogy az autómba 100ezres kárt csinált.
2013. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szép fiestám van,és az előző tulajdonosnál meghúzták mind a két oldalt végig.De meglett csináltatta a kocsit és most úgy nézz ki mint egy új!
2013. okt. 17. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak a vandálok. Ők sokszor nemcsak összekarcolják, hanem más módon is megrongálják az autót. Érdemes casco-t kötni.

Vannak az irigy primitív szomszédok, vagy a zárt osztályra való "büntetők", akik valamilyen okból úgy gondolják, hogy így büntetnek meg téged, ilyeneket találsz például az index parkolási szégyenfal fórumában is. Sajnos nehéz sz ilyeneket tetten érni, maguktól meg nem fogják belátni, hogy egy végig karcolással is a legtöbb autóban 50e ft + kárt okoznak ezzel, amiért akár már le is sittelhetik.

2013. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!