Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni fordulatszám...

Hol tudnék venni fordulatszám mérőt motorra?

Figyelt kérdés

Van egy 125ös motorom, de nincs rajta fordulatszám mérő, szeretnék rá venni egyet, de azért nem túl drágát.

Ezt néztem ki:

[link]

Ha tudtok valami hasonlót a környéken, akkor légyszi írjátok meg! Megrendeljem e-bay-ről? Mennyi a postaköltség?



#motor #eBay #fordulatszam mérő
2013. okt. 18. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyári fordulatszámmérőn nem gondolkodtál már?

Én nem tagadom egyszer vettem egy mérőt egy bicikli mérőt ami 100-ig mér egy amolyan lidliset 2000-ért,azon van jeladó is és ha küllős a gép akkor könnyen fel is tudod tenni.

De ha tudod akkor maradj a gyári óránál.Nincs rajta vagy valami baja van?

2013. okt. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most esett le hogy fordulatszámmérő :)

Na pill ilyet lehet kapni a [link] ilyen boltokban ,ezeket ha minden igaz csak a trafóra kell rákötni és mutatja is a fordulatot működés közben.

Ilyet felesleges ebayről rendelni mert 1000-2000ftért kapsz már ilyet hobbyelektronika boltokban!

2013. okt. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egy 2009es cbf125 ről van szó, ezen még nincs gyári, az újabbon már igen

Salgótarján közelében valahol kéne akkor ilyesmi bolt.

2013. okt. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!