Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nagy váltás a 125ccm-...

Mennyire nagy váltás a 125ccm-ről, egy 650ccm-es motorra?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak 125ös motorokat vezettem,szóval erejükkel tisztában vagyok.Mennyire nagy ugrás lenne egy Kawasaki KMX125-ről,egy Suzuki DR650RS-re való váltás?
2013. okt. 19. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fejben érett vagy a váltásra, akkor nagyjából problémamentes lesz.
2013. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ugrás.Egy 600-as 4T ami jó erőben van egy 250-300 2T-nek felel meg.Meg kell majd szoknod hogy alul lesz a nyomaték nem felül mint a 2 ütemüeknél.Igaz egy 400-as jobb lenne ha enduro a cél,gyengébb ugyan,de könnyebb.
2013. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ismerősön 50 es dióról váltott 1000res gsxr-re ő is amikor megvette akkor nem döntögette a motort ,nem ment sehol gyorsan, nem előzte az autókat ment szépen az autókkal amíg nem érezte a motort annyira amennyire kellet utána belejött szerintem te is bele fogsz jönni nem kell egyből azt játszod azt ,hogy te mekkora király vagy akkor nem lesz baj szépen nyugodtan nem hajt a tatár

jó motorozást !!

2013. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!