Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatalos autó kellene 1.3m-ig...

Fiatalos autó kellene 1.3m-ig 2000évjárattól, benzin-dizel max 2000cm³ kombi kizárva, melóba járáshoz Sok autót néztem, de hátha valamit kihagytam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opel A/C
2013. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fogyasztás 10l alatt legyen,ha lehet
2013. okt. 20. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
[link] remélem megfelel :)
2013. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi 1-2-es
2013. okt. 20. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
nincs mit :) majd szólj hogy mire jutottál :)
2013. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a igazság ,hogy akármilyen fiatal lehet egy autó


De valamiért vonz a 3-as bmw hiába csak 2000-1-2-3 fizethető meg belőle.kompakt kizárva

Hiába szidják,bmw-t ilyen korban

2013. okt. 20. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Jók a BMW-k csak drága hozzájuk az alkatrész...
2013. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen,de az átkozott küszöb ne rohadna szét.

2000 fölöttieket már bevonják műanyaggal ,bár nem hinném hogy így jobb. Valszeg ugyan úgy szétrohad csak nem látszik

2013. okt. 20. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:

fiat stilo 3 ajtós


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

H Astra egy rakás sz***r! Én aztán tudom, két év alatt a cégnél hármat pusztítottam el. Illetve pusztult ki alólam. A legkevésbé sem kényelmes, szűk, bunker, praktikátlan, egy szar. Nem lehet lerakni egy McDonaldsos poharat sehova... ajtózsebbe ami van, ott marad, mert belül PEREME van. Kezed nem fér be. Palackot felejtsd el, nem tudod az ajtózsebbe tenni, mert szögletesítették. Pont nem fér bele. :( Jó a futóműve, (kicsit szerintem kemény, ha nagyon sokat mész, fontos info) jó a fékje, kormányműve, de szar a belső tere, az ülése tragédia, szar a minősége, az anyagok nyomasztóan gagyik, szar a motorja, olyan hibákat produkál, hogy az eszem megáll tőle. A mostani benzines pl csinált egy egy millás motorfelújítást, mivel lekokszosodott, vagy mit csinált. Életében nem ment 130-nál többet, nem forgott 4000 fölé, csak pályán megy, mégis... Ja, a váltója gyalázatos. Recseg, mellé vált, állítólag normális. :/ Ja, és szarakodik a komputere újabban. Belépett a harmadik évébe... Ó, igen, pályán a fogyasztása 8 liter fixen, városban 10.6-11.2 (1.6b) Állítólag normális.


Ford Mondeo-t nézzél, de 2000 előttit, a harmadik generáció szar. (Szép de gagyi.) Abból kapsz egy igen jót 1 MFt-ért, marad pénzed a kötelező első szervizre. (Vezérlés, futómű, fék, apró pörsenések.) Ha nem európai, akkor JAPÁN, azzal nagyon mellé nem foghatsz. Toyota Avensist! Az egy nagyon jó autó. (Kicsit irigyellek. Én is vennék milla fölött autót. Megszabaduljak ettől a sok szar flottás Opeltől. Japánt venni. Az minőség. Autószerelőim mondták. Többen is. Már hiszek nekik.)

2013. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!