Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki talál egy autót,...

Ha valaki talál egy autót, hazaviheti?

Figyelt kérdés
Pl. Egy 20 éve rozsdásodó Mustangot. (van egy ikyen fb oldal) el nem tudom képzelni hogy ki és MÉIRT hagyhatott "el" ilyen autókat csak úgy.
2013. okt. 20. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lopás lenne.
2013. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem szabad hazavinned!

Azt nekem kell átadnod, minél hamarabb!

2013. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán egy csomó autót lehet találni, amik csak úgy ott parkolnak. Azokat ha "megtalálom", hazavihetem?
2013. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itthon nincs ilyen lehetőség. Amúgy sem nagyon vannak szétdobálva a 20 éves Mustangok.


Az USA több államában viszont lehetőség van erre.

2013. okt. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"(van egy ikyen fb oldal)"

mi van ? ezt elmagyaráznád nem értem miről beszélsz


nem lehet hazavinni ,mert az lopás max annyit tudsz csinálni bejelented ,hogy ott van 20 éve majd a rendőrök pl motorszám ,alvázszám ,rendszám alapján előkerítik a tulajt am + nem hiszem el ,hogy ott áll 20 éve az autó max fél vagy 1 éve annyit talán kibír szétbontás nélkül

2013. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzathoz be kell jelenteni. Aztán ők elszállítják,felkeresik a tulajt...

Ha viszont senki nem jelentkezik érte x időn belül akkor asszem igényt tarthatsz rá és megkaphatod.

2013. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!